Of Din Görevlileri Derneği kongresini yaptı

Of Din Görevlileri Derneği tarafından yapılan Olağan kongrede mevcut yönetim güven tazeleyerek yola devam kararı aldı.

Of Din Görevlileri Derneği kongresini yaptı
banner71
Of Çarşıbaşı Büyük Camii karşısındaki Din Görevlileri Derneği Lokalinde gerçekleştirilen kongreye, tek liste ile gidildi.
 
Yapılan seçim sonunda, İsmail Küçükakyüz başkanlığında, Necmeddin Çakmak, Kemal Korkmaz, Yahya Sula, Niyazi Albayrak, Eşref Keleş ve Hüseyin Karaahmetoğlu’ndan oluşan yönetim kurulu, genel kurul üyelerinin oyları ile yeniden göreve seçildiler.
 
Kongreye tek liste ile gidilmesi “imamlar arasındaki birlik ve beraberliğin göstergesi” açısından dikkat çekti. 
 
Dernek Başkanlı­ğına ikinci dönem seçilen İsmail Küçükakyüz, yaptığı konuşma­da “Bizlere teveccüh gösterip, tekrar göreve layık gördükleri için tüm meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. İstişâre içinde hareket edip, ekip ruhu ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz din görevlileri olarak birlik ve bütünlüğümüzü devam ettirdiğimiz takdirde, Allah'ın inayetiyle bizlerden beklenen hizmetleri verebiliriz. Sorumluluklarımızın farkındayız, hep daha başarılı faaliyetler için uğraşmaya devam edeceğiz" dedi.
 
www.ofhavadis.com’da yayınlanan Of'taki en başarılı Sivil Toplum Kuruluşu hangisidir? Anketinde 1. seçilenOf Din Görevlileri Derneği”nin başarılarının devamını diliyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
oflu
oflu - 10 yıl Önce

hocalarımıza başarılar diliyorum.allah yardımcıları olsun.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21