Of Devlet Hastanesi’ne üç yeni doktor ve bir hemşire atandı

91.dönem DHY kurası ile Of Devlet Hastanesine atanan üç yeni doktor ve bir hemşire Of’a gelerek görevlerine başladılar.

Of Devlet Hastanesi’ne üç yeni doktor ve bir hemşire atandı

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 6 Mart 2020 tarihinde çekilen 91. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurası ile Of Devlet Hastanesi’ne üç doktor ile bir hemşire ataması yapıldı.

4/B kapsamında ataması yapılan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Abdülbaki Gaydan, Dr. Aydan İsmailoğlu ve Dr. Selim Altındaş ile yine 4/B kapsamında ataması yapılan Hemşire Münteha Köse Of’a gelerek görevlerine başladılar.

Göreve başlayan hemşire ve doktorları makamında ağırlayan Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

Ülke ve sağlık camiası olarak Corona Pandemisi ile yoğun bir şekilde mücadele ettikleri bu günlerde yeni mesai arkadaşlarının aralarına katılmasının güçlerine güç kattığını ifade eden Başhekim Uysal; “İnşallah hep beraber Of Devlet Hastanesi ekibi olarak İlçemize, Bölgemize, Trabzon’umuza kısacası ülkemize faydalı, nitelikli güzel hizmetler sunacağız” dedi.

Göreve yeni doktorlar Gaydan, İsmailoğlu ve Altındaş ile hemşire Köse, çok sıcak bir aile ortamına geldiklerini ve ellerinden gelenin en iyisini yaparak Of Devlet Hastanesi’nin sunduğu sağlık hizmetine katkıda bulunacaklarını ifade ettiler.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 10:22

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21