Of Devlet Hastanesine bayram ziyareti

Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri Of devlet Hastanesini ziyaret ederek çalışanların ve hastaların bayramını kutladılar.

Of Devlet Hastanesine bayram ziyareti

Ramazan Bayramı vesilesiyle Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, ve Belediye Meclis Üyeleri Of Devlet Hastanesini ziyaret ettiler.

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal, Başhekim Yardımcısı Dr. Elvan Yirigöz Çağlar ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma Burdurlu tarafından karşılanan Kaymakam Çiçek, Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekiler, sağlık çalışanları ile hastanede tedavi gören hasta ve hasta yakınlarının Ramazan Bayramını kutladılar.

Başhekim Uysal ve sağlık çalışanlarına verdikleri hizmetleri nedeniyle teşekkür eden Kaymakam Çiçek, Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekiler, hastalara ve yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaretleri nedeniyle Kaymakam Çiçek, Başkan Sarıalioğlu ve beraberindekilere teşekkür eden Başhekim Uysal; “Bayramlarımızın özünde olan; birlik, beraberlik, saygı ve sevginin çok yoğun olduğu bir ziyaret yaşadık. Bu ziyaret, hastalarımıza ve hasta yakınlarımıza büyük bir moral olurken personelimize de büyük bir motivasyon kaynağı olmuştur. Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız, hastalarımız ve personelimiz ile tek tek görüşerek hal hatır sormuştur. Güzel bir atmosferde bayram tadında geçen bu ziyaretlerinden dolayı Kaymakamımız Sayın Hayrettin Çiçek’e ve Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu’na kurumumuz ve şahsım adına teşekkür çok ederim” dedi.

Başhekim Uysal; “Tüm hemşerilerimizin ve Türk İslam dünyasının Ramazan Bayramını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim” dilekleriyle sözlerini tamamladı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2022, 15:00

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21