Of Devlet Hastanesine 10 yeni doktor ve 10 yeni sağlık personeli

Yeni binasına taşınmak için gün sayan Of Devlet Hastanesi, bir taraftan da hekim ve personel kadrosunu güçlendiriyor.

Of Devlet Hastanesine 10 yeni doktor ve 10 yeni sağlık personeli

Tamamlanan yeni binasına taşınmak için gün sayan Of Devlet Hastanesi, bir taraftan da hekim ve personel kadrosunu güçlendiriyor. Hastanede son 3 ayda 4 uzman hekim, 6 pratisyen hekim ve 10 sağlık personeli göreve başladı.

Göreve başlayan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Taha Semerci, Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Yusuf Ezel Yıldırım, Dermatoloji Uzmanı Elif Afacan Yıldırım ve Aile Hekimi Uzmanı Uzm. Dr. Fatıma Yıldız’ı, Başhekim Yardımcısı Dr. Elvan Yirigöz Çağlar ile birlikte ziyaret eden Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal, kendilerine yeni görevlerinde başarılar diledi.

“Marka Hastane” olma yönünde önemli bir aşamayı kat ettiklerini belirten Başhekim Uysal; “Yeni aramıza katılan hekimlerimiz ve personellerimiz ile ilklerin ve yeniliklerin konuşulduğu ve uygulandığı, marka ilçemiz Of’a yakışır “Marka Hastane” oluşturmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Yeni hastanenin personel ihtiyacını hızlı bir şekilde tamamladıklarını belirten Başhekim Uysal; “Amacımız, bölge halkımızın sağlık sorunlarını yerinde ve ilçemizde çözmektir. Bunun yanında son teknoloji ile donattığımız yeni hastanemizde hızlı, nitelikli ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktır. Yeni hastanemiz, 7-8 ilçeye hitap eden bölge hastanesi konumunda tam donanımlı, bir çok birimin bulunduğu ve her türlü ameliyatların yapılabildiği tam bir sağlık merkezi haline gelmiş olacağız” dedi.

Yeni göreve başlayan hekimlerin ve personellerin güçlerine güç kattığını belirten Başhekim Uysal, “Hastanemize ve bölgemize hayırlı olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Siyasi
Siyasi - 3 ay Önce

Bunlar gelen hekimler iyide kac tane hekim ayrildi.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21