Of Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Of Devlet Hastanesi’ne ataması yapılan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Taha Semerci ve Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Yusuf Ezel Yıldırım görevlerine başladılar.

Of Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Of ve bölge halkına hizmet veren Of Devlet Hastanesi hekim kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Hastaneye ataması yapılan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Taha Semerci ve Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Yusuf Ezel Yıldırım görevlerine başladılar.

Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal, Başhekim Yardımcısı Elvan Yirigöz Çağlar ile birlikte hastanede göreve başlayan Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzman Dr. Taha Semerci ile Psikiyatri Uzmanı Dr. Yusuf Ezel Yıldırım'ı ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar dildiler.

Başhekim Uysal ve Yardımcısı Çağlar’ın yapmış olduğu nazik ziyaretlerden son derece memnun kaldıklarını belirten Semerci ile Yıldırım, kendilerine teşekkür ettiler.

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Uzm. Dr. Taha Semerci ile Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Yusuf Ezel Yıldırım’ın göreve başlamasıyla birlikte kadroların güçlendirdiklerini belirten Başhekim Uysal; “Ataması yapılıp göreve başlaması beklenen Dermatoloji yani Cildiye Uzmanımızın da göreve başlamasıyla Uzman Hekim kadromuzu tamamlamış olacağız. Yeni Hastanemizde güçlü kadromuz ile hizmetlerimizi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yu
Yu - 6 ay Önce

Yeni hastanenizde tam kadro ile görev aşkınızla çalışacağınıza güvenim sonsuzdur.Yeni atanan doktorlarımıza yeni görevlerinde başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21