Of Devlet Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını kutladı

Hastanede düzenlenen törende konuşan Başhekim Uysal “7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunan tüm hekimler ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

Of Devlet Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramını kutladı

14 Mart Tıp Bayramı Of Devlet Hastanesi’nde düzenlenen tören ile COVİD-19 Pandemi kuralları çerçevesinde kutlandı.

Programda kısa bir konuşma yapan Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal; “Büyük bir özveri ile gece gündüz demeden 7 gün 24 saat sağlık hizmeti sunan tüm hekimler ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

2021 yılının Uluslararası Sağlıkçılar Yılı olduğunu belirten Başhekim Uysal; “Sağlıkçılar için özel bir gün olan 14 Mart’ta tüm sağlık çalışanlarına teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Özellikle son 1 yıldır COVİD-19 Pandemisi sürecinde üstün gayret ve çalışmalarından dolayı tüm sağlık çalışanlarına -iyi ki varsınız- diyoruz” ifadelerini kullandı.

Başhekim Uysal; “Hekimlerin ve sağlık çalışanlarının değerinin sadece 14 Mart günlerinde değil, her gün hatırlanması gerektiğini ifade etti.

14 Mart Tıp Bayramı çerçevesinde hastane yönetimi tarafından hastanede görev yapan tüm personele üzerinde hastanenin adının yazılı olduğu özel çikolata ikram edildi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21