Of Dernekpazarı dostluğu sporla daha da güçleniyor

Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, düzenlediği Voleybol turnuvası ile Of ile Dernekpazarı arasındaki dostluğu spor alanında da güçlendiriyor.

Of Dernekpazarı dostluğu sporla daha da güçleniyor
banner71

Trabzon’un iki komşu ilçesi Of ve Dernekpazarı aralarındaki dayanışma ve kaynaşmayı artırmak için çeşitli etkinliklere imza atıyor. Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız hem yeni açılan Gençlik Merkezini daha faal hale getirmek hem de komşu ilçelerle dayanışmayı artırmak için Dernekpazarı’ndaki kurum amirleriyle Of ilçesindeki kurum amirleri arasında voleybol maçları düzenleyerek farklı bir organizasyona imza atıyor. Organizasyon ile bir hafta Dernekpazarı’nda, bir hafta Of’ta voleybol maçları yapılacak.

 

Dostlukların pekişmesi, dayanışmanın artması için yapılan ilk maç Dernekpazarı Gençlik Merkezi Spor Salonunda yapıldı. Of karması Dernekpazarı karmasını deplasmanda 3-0 mağlup etti. Organizasyona öncülük eden Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız organizasyonla ilgili olarak, “ Dünyanın her yerinde spor; dostluk, kardeşlik, dayanışma bakımından önemli bir araçtır. Gençlik Merkezimiz açılması ilçemize ayrı hava ve heyecan getirdi. Her yaş grubundan insanlar tesislerimizi kullanıyor. Bizler de buna her türlü desteği veriyor, bizzat kendimiz de öncülük etmeye çalışıyoruz. Hatta bu anlamda komşu ilçemiz Of ile var olan güzel ilişkilerimizi kurumsal anlamda da geliştirmek, eğlenmek ve tesislerimizin sunduğu imkanları kullanmak için voleybol maçları yapmaya başladık. Bu organizasyonda bizimle birlikte olan Of ve Dernekpazarlı değerli kurum amirlerine, ilçemize böyle güzel bir tesis kazandırılmasında öncülük eden ilçemizin evladı Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu akşamın kaybedeni yok kazananı dostluk olmuştur.” sözleriyle düşüncelerini ifade etti. 

 

Kaymakam Yıldız maç sonu misafirleriyle maç sonu çeşitli ikramlarda bulunarak çay sohbetinde bulundu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21