Of Derneği’nden Vali Öz’e ziyaret

Of Çevresi Kültür ve Yardımlaşma-Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Of Derneği’nden Vali Öz’e ziyaret

Of Çevresi Kültür ve Yardımlaşma-Dayanışma Derneği Yönetimi Trabzon Valisi Abdil Celil Öz’ü ziyaret ettiler.

 

Ziyarete Dernek Başkanı Ahmet Aksoy, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Ömeroğlu, Mustafa Yılmaz Odabaş, Nurettin Tandoğan, Adnan Çakıroğlu ve Osman Kenan Aksoy katıldı.

           

Of ilçesinin birlik ve beraberlik içerisinde güzel bir dayanışma örneği sergilediğini ifade eden Vali Öz, Derneğimiz aslında Of ilçemizin var olan yardımlaşma ve dayanışma duygusuyla bu güne kadar eğitimde, sağlıkta, diğer kamu hizmet alanlarında önemli yatırımlar ve destekler gerçekleştirmiş güçlü bir sivil toplum kuruluşumuzdur. Hem derneğin yapısına hem de yaptığı hizmetlere baktığımız zaman Of’un tamamını kapsayan ve bütün alanlarıyla hizmet yürüten çok güçlü bir yapısının olduğunu görüyoruz. Önümüzdeki süreçte de başta eğitim ve yurt yapımı olmak üzere pek çok alanda önemli, başarılı projeleri ve hazırlıkları var. Bundan sonraki süreçte de birlik ve beraberlik içerisinde hem Of içerisinde hem de dışarıdaki Oflulara yönelik önemli hizmetleri bekliyoruz” dedi.

           

Yönetim kurulu üyelerini tanıtan Of Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Aksoy ise, derneğin faaliyetleri hakkında Vali Öz’ü bilgilendirdi.

 

Haber-Foto: Arif Azak

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21