Of Çaykara Yolu'nun yolcu durakları yerleştişrildi

Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nun girişimleri sonucu Of Çaykara Yolunun yolcu bekleme durakları yapıldı.

Of Çaykara Yolu'nun yolcu durakları yerleştişrildi
Of Çaykara yolunun genişleme çalışmaları esnasında yıkılan yolcu bekleme durakları yenilendi.
 
Of Taşhan Cumapazarı Yolcu Taşıma Kooperatifi Yönetimi, yol çalışmalarının tamamlanmasının ardından yolcu bekleme duraklarının yapılması için çalışma başlattı. Tespit edilen noktalara yeni durakların yapılması için sponsor ve destek arayışlarına giren Kooperatif Yönetimi, Ak Parti Of ilçe Başkanı Hakan Terzioğlu’ndan yardım istedi.
 
Başkan Terzioğlu da durakların yapımı için Trabzon Belediyesi ile temasa geçti. Temin edilen 15 yolcu bekleme durağı Of-Cumapazarı yolunda yolcuların yoğun olduğu köy ve köprü girişlerine yerleştirildi.
 
Başkan Terzioğlu’na teşekkür eden Kooperatif Başkanı Kenan Öztürk, “Sayın başkanımıza durak ihtiyacımızı bildirdik. Sağolsun hemen harekete geçerek Trabzon belediyesi’nden durakları temin etti. Yolcularımız ve bölge halkımız adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLU.
OFLU. - 9 yıl Önce

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI ÇALIŞIYOR KARDEŞ.

bayram alçep
bayram alçep - 9 yıl Önce

böyle bir çalışmanıın içinde oldukları için teşekkürlerimi sunuyorum bir oflu vatandaş olarak ancak yapılan işin birazcık daha kalıteli ve temiz olması veya kalıcı olabilmesi adına durağın altının beton olması bence daha doğru olacağını düşünüyorum saygılarımla

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21