Of Belediyesi ve Ulusoy’dan anneler günü

Of Belediyesi ve Ulusoy Lisesi tarafından geleneksel hale getirilen anneler günü programında okulun anneleri ile şehit anneleri bir araya geldi.

Of Belediyesi ve Ulusoy’dan anneler günü

Of Ulusoy Lisesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Of Belediyesi tarafından katkı verilen program okulun kapalı spor salonunda yapıldı.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Okul Müdürü İbrahim Danışmaz, Şehit Polis Memuru Hüsnü Uyan’ın annesi ile Şehit Er Mehmet Karaca’nın annesi Ayşe Karaca ve okul öğrencilerinin annelerinin katıldığı programda anneler duygu ve eğlenceyi bir arada yaşadılar.

 

Of Halkoyunları ekiplerinin gösterileri ile başlayan programda öğrenciler tarafından anne konulu şiirler okundu. Anneleri anlatan slayt sunumunun ardından okul öğrencilerinin anneleri arasından yılın annesi seçilen engelli annesine ödülü Kaymakam Arslan tarafından takdim edildi. Kaymakam Arslan ve Okul Aile Birliği Başkanı Hacıkerimoğlu programa katılan Şehit annelerine birer buket çiçek takdim ederek anneler gününü kutladılar.

 

Okul öğrencileri tarafından yöresel yaşamdan kesitlerin sunulduğu Fadime Hala skecinin sahnelenmesinin ardından okul öğrencileri tarafından şarkılar seslendirildi. Düzenlenen yumurta yarışında ise anneler birinci olabilmek için yarıştı.

 

Program sonunda dereceye giren annelere çeşitli hediyeler verilirken programa katılan davetlilere de çeşitli yiyecekler ikram edildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

İLÇEMİZDE YAPILANDIRILAN VE GERÇEKLEŞTİRİLEN ÇOK GÜZEL HAREKETLERİ OKUDUĞUMDA ÇOK MUTLU OLUYORUM.ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN VESİLE OLAN TÜM BÜROKLARDAN DA ALLAH RAZI OLSUN SAĞLIK VE MUTLULUK DİLEKLERİMLE SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21