Of Belediyesi ve Büyükşehir’den Aşure

Trabzon Büyükşehir Belediyesi ve Of Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Aşure programında Başkanlar Gümrükçüoğlu ve Sarıalioğlu ile Kaymakam Arslan ve Oktay Saral Oflulara aşure ikram etti.

Of Belediyesi ve Büyükşehir’den Aşure

Trabzon Büyükşehir Belediyesi tarafından ilçe belediyeleri ile ortaklaşa düzenlenen aşure etkinlikleri kapsamında Of’ta da Atatürk Bulvarı’nda Aşure Dağıtımı yapıldı.

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun da katıldığı programa Cumhurbaşkanı Danışmanı Oktay Saral, Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Müftüsü Recep Onat, Daire Amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.

 

Törende birer selamlama konuşması yapan Başkanlar Gümrükçüoğlu ve Sarıalioğlu ile Kaymakam Arslan ve Oktay Saral, Of halkının Aşure gününü kutladılar.

 

Trabzon Büyükşehir Belediyesi Mehteran Takımının mini bir konser verdiği etkinlikte Başkanlar Gümrükçüoğlu ve Sarıalioğlu ile Kaymakam Arslan ve Oktay Saral, vatandaşlara aşure ikram ettiler. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

SAYIN MİLLETVEKİLİMİZE, SAYIN İLÇE KAYMAKAMIZA , SAYIN BAŞKANLARIMIZA ,DAİRE AMİRLERİNE VE İLÇE HALKINA TEŞEKKÜR EDER SEVGİ VE SAYGILAR SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30