Of Belediyesi Sağlıklı Yaşam için yürüdü

Of Toplum Sağlığı Merkezi tarafından düzenlenen “Sağlıklı Yaşam İçin Yürüyüş” etkinliğinde Sağlık Çalışanları ile Of Belediyesi Personeli Of Sahilinde yürüyüş yaptı.

Of Belediyesi Sağlıklı Yaşam için yürüdü

Sağlık Bakanlığı tarafından 2014 yılının “Türkiye'de Sağlıklı Yaşam ve Hareket” yılı olarak ilan edilmesi ile başlatılan çalışmalar kapsamında Sağlıklı Yaşam için çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

 

Of Toplum Sağlığı Merkezi öncülüğünde Of Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun da katıldığı etkinlikte Sağlık Çalışanları ile Belediye Çalışanları Of Sahilinde yürüyüş yaptı.

 

Etkinliğe katılan personele teşekkür eden Başkan Sarıalioğlu, “Sağlık Bakanlığımıza başlatmış olduğu bu güzel uygulama için teşekkür ediyorum. Of’umuz bu tür etkinlikler açıcından oldukça yetersiz durumda. Mesaisi biten arkadaşlarımızın çoğu kahvehanelerde, gençlerimiz ise internet kafelerde vakit geçiriyor. Of Belediyesi olarak bu güzel sahilimizi yaptık ama Of halkı buradan yeterince faydalanmıyor, sahip çıkmıyor. İnşallah bu bir başlangıç olur. Buralara gelip hem yürüyüş yapmalıyız, hem de bu güzel sahilimize sahip çıkmalıyız. İnşallah düzenleyeceğimiz sosyal ve kültürel etkinliklerle sahilimizi daha aktif ve daha etkin bir biçimde kullanacağız” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

CENABI ALLAH HERKESE SAĞLIKLI VE MUTLU YAŞAMLAR VERİR İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21