Of Belediyesi karla mücadeleye hazır

Meteorolojinin kar uyarısının ardından karla mücadele için hazırlıklarını tamamlayan Of Belediyesi, vatandaşların mağdur olmamaları için mücadele ediyor.

Of Belediyesi karla mücadeleye hazır

Of Belediyesi yoğun kar yağışının başladığı andan itibaren eksiksiz ekip ve ekipmanlarıyla karla mücadele çalışmalarına başladı.

 

Hasta ve cenazesi olan mahalle yollarına öncelik vererek, kar yağışına rağmen çalışmalarını sürdüren Of Belediyesi, kar yağışının olumsuz etkisini en aza indirmeyi amaçlıyor.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, yoğun kar yağışına rağmen çalışmalara başladıklarını, vatandaşların mağdur olmamaları için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini söyledi.

 

Kar yağışının olumsuz etkisini en aza indirebilmek için belediyeye ait tüm ekip ve ekipmanların hazır halde olduğunu belirten Başkan Sarıalioğlu; “Belediyemizce karın ilk gününde itibaren çalışmalarımıza başladık. Hedefimiz kar yağışının olumsuz etkisini en aza indirebilmektir. Tüm tedbirimizi aldık. Kar yağışı ve sonrası çalışmalarımızı 24 saat esasına göre sürdüreceğiz” dedi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer demircioglu
Zafer demircioglu - 5 yıl Önce

Biz neden giremiyoz o mucadeleyide kurekle yol aciyoz

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21