Of Belediyesi Karate Takımının sporcuları kuşak heyecanı yaşadı

Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Karate takımının genç sporcuları düzenlenen kuşak sınavında gösterileriyle beğeni topladılar.

Of Belediyesi Karate Takımının sporcuları kuşak heyecanı yaşadı

Of Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde faaliyet gösteren karate takımı tarafından düzenlenen kuşak sınavında bir üst kuşağa yükselen sporculara yeni kuşakları verildi.


Of Halk Eğitimi Merkezi Spor Salonunda düzenlenen törene Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, Gençlik ve Spor Kulubü Derneği Başkanı Osman Topçu, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Sporcuların aileleri ve sporcular katıldı.

 

Törende konuşan Başkan Sarıalioğlu, sporun önemine değinerek elde ettikleri başarılar nedeniyle sporcuları kutladı. Spor’un sadece vücudu geliştirmediğini ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “Spor özellikle genç kardeşlerimizin zihinsel gelişmelerine çok yardımcı oluyor. Spor yapan çocuklarımız okullarda derslerinde de başarılı oluyor. Belediyemiz tarafından her türlü imkan ve destek kendilerine sunuluyor. Antrenörümüz Salih Doğan hocamızın da yakın ilgi ve alakaları sayesinde başarıları artıyor. Emek veren herkesi kutluyorum” dedi.

 

Karşılıklı yapılan müsabakaların ardından bir üst kuşağa yükselen sporculara yeni kuşaklarının verilmesiyle tören sona erdi.

 

Uluslar arası Turnuvalar ve Türkiye Şampiyonalarındaki başarılarıyla adını duyuran Of Belediyesi Karate Takımı, çeşitli kuşaklarda toplam 46 sporcuya eğitim veriyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZFRSNMZ
ZFRSNMZ - 7 yıl Önce

böyle bir organizasyona başkanımızın bizzat katılıp öğrencilerimizi onurlandırması gerçekten çok güzel internet cafe veya sokak gençliği yerine spor yapan sağlıklıve inançlı nesiller yetiştirilmesi dileğiyle

BAYRAM SÖNMEZ
BAYRAM SÖNMEZ - 7 yıl Önce

HELE ŞÜKÜR FUTBOLDAN BAŞKA SPOR HABERİDE GÖRDÜK.DEVAMINIDA BEKLİYORUM. KARDEŞİMDE KARATE YAPIYOR DERCELERİ OLDU AMA HABER OLMADI.TOPÇU MU OLSAYDI.....

ABDÜLKADİR
ABDÜLKADİR - 7 yıl Önce

HELAL OLSUN SALİH HOCAYA O KADAR ÇOCUKLA UĞRAŞIP BİR DE YANILMIYORSAM 61 İN ÜZERİNDE MADALYAYI OF A KAZANDIRDI.DESTEK VEREN BAŞKANIMIZ SALİM SALİH SARALİOĞLUNA YARDIMCISI HALİL ALİREİSOĞLUN A HELAL OLSUN ONCA İŞİN İÇİNDEN BU ÇOCUKLARADA VAKİT AYIRABİLDİLER TEBRİKLER

Bayram Ali Tellioğlu
Bayram Ali Tellioğlu - 7 yıl Önce

Genliğimize yapılan bu yatırımı takdirle karşılıyorum.
Bu gençlerimiz sizlerin sayesinde sabrı öğreniyorlar.
Bu gençlerin büyüklerine tavsiyem! Bu Karate sporunu bırakmasınlar devam etsinler. Bu gençler herkesin yüzünü güldürecek örnek kişiler olarak her alanda başarılı olacaklar inşallah.
Herkesi Karate yapmaya teşvik edelim. Allah yardımız olsun.
Bayram Ali Tellioğlu

BURHAN
BURHAN - 7 yıl Önce

BELEDİYE BAŞKANIMIZA BAŞKAN YARDICIMIZA YÖNETİM KURULUMUZA VE HOCAMIZA HELAL OLSUN.GENÇLİĞE SAHİP ÇIKALIM Kİ ''''SAĞLAM BASALIM BU HAYATTA''''''''''''''''

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21