Of Belediyesi iftarda buluşturdu

Of Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ve Cumhur İttifakını buluşturdu.

Of Belediyesi iftarda buluşturdu

Of Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yıl geniş bir katılımla Mahalle Muhtarları, Belediye Meclis Üyeleri, Belediye Personeli ve Cumhur İttifakını buluşturdu.

 

Of Sahil HAS Bahçe’de düzenlenen yemeğe AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç, MHP Trabzon Milletvekili Adayı İbrahim Çakır, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, AK Parti ve MHP Of İlçe Yöneticileri, Mahalle Başkanları, Mahalle Muhtarları, Meclis Üyeleri, Belediye Başkan Yardımcıları, Daire Amirleri ve belediye personeli katıldı.

 

İftar yemeği öncesinde kısa bir selamlama konuşması yapan Başkan Sarıalioğlu; “Belediyemizin Geleneksel Personel iftarında AK Parti Trabzon Milletvekili Adayımız Vehbi Koç, MHP Trabzon Milletvekili Adayımız İbrahim Çakır, AK Parti ve MHP Of İlçe Teşkilatlarımız, Mahalle Başkanlarımız, Mahalle Muhtarlarımız, Meclis üyelerimiz, Başkan Yardımcılarımız, Birim Müdürlerimiz ve tüm hizmet birimlerinde görev yapan personelimizle birlikte iftar açtık. Beraber çalıştığımız mesai arkadaşlarımızla birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadık. Of’umuzun marka değerini her geçen gün artırmak için gece gündüz demeden çalışan tüm personel arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Ramazan-ı Şeriflerini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

MHP Milletvekili Adayı İbrahim Çakır ile AK Parti Trabzon Milletvekili Adayı Vehbi Koç da birer selamlama konuşması yaptılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21