Of Belediyesi Hizmet-İş’le sözleşme imzaladı

Of Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi ile belediye bünyesinde çalışmakta olan işçilere yıllık yüzde 10 zam yapıldı.

Of Belediyesi Hizmet-İş’le sözleşme imzaladı

Of Belediyesi ile Hizmet İş Sendikası Trabzon Şubesi arasında imzalanan Toplu İş Sözleşmesi ile belediye bünyesinde çalışmakta olan kadrolu işçilere yıllık yüzde 10 zam yapıldı.

 

01.01.2017 ile 31.12.2019 yıllarını kapsayan 3 yıllık sözleşme ile işçilere yıllık yüzde 10’ar zam yapıldı.

 

Kısıtlı imkanlarla Of’a hizmet vermeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Salim Salih Sarıaloğlu; “Keşke imkanlarımız daha iyi olsa da işçi kardeşlerimize daha iyi oranda zam yapabilsek. İmkanlarımızı zorlayarak yıllık yüzde 10 zam yapmaya karar verdik. İşçi kardeşlerimize hayırlı olsun. Özverili ve gayretli çalışmaları bizler için önemli. Bizler imkanlarımız zorlayarak onlara en iyi zammı yapmanın gayretinde olduk. İnşallah onlar da özverili ve gayretli çalışmalarını daha da arttırarak Of halımıza en iyi hizmeti sunmak için çaba harcayacaklar. Sendika Yetkililerimize ve İşyeri Temsilcilerimize teşekkür ediyorum. İşçi kardeşlerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Toplu İş Sözleşmesi imza törenine Başkan Sarıalioğlu’nun yanı sıra Mali Hizmetler Müdürü Bayram Türk, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar, İşçi Temsilcileri Ahmet Yaşar Yılmaz ve Cengiz Bulut ile Hizmet İş Trabzon Şube Yetkilileri İhsan Bülbül ve Engin katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21