Of Belediyesi çalışanları geleneksel gecede buluştu

Of Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Personel Gecesi’nde belediye bünyesinde görev yapan tüm çalışanlar, Başkan Sarıalioğlu ve Meclis Üyeleri bir araya geldi.

Of Belediyesi çalışanları geleneksel gecede buluştu

Of Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen Geleneksel Personel Gecesi, bu yıl da belediye çalışanlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Rize İyidere’de bulunan Babillon otelde gerçekleştirilen etkinliğe Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, başkan yardımcıları, daire amirleri, belediye meclis üyeleri ve belediye bünyesinde görev yapan memur, işçi ve şirket çalışanları katıldı.

BAŞKANIMIZ NE İSTEDİYSEK VERDİ

Gecenin açılış konuşmasını yapan İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar; “Geçen yıl pandemi nedeniyle düzenleyemediğimiz geleneksel gecemizde bizleri böyle güzel bir ortamda buluşturduğu için Saygıdeğer başkanımıza sizler adına çok teşekkür ediyorum. Bu güne kadar siz değerli mesai arkadaşlarımız için maddi ve manevi olarak sayın başkanımızdan ne talep ettiysek bizlere daha fazlasını verdi. Bizler de iş aşkımızı, çalışma azmimizi, samimiyetimizi ve gayretimizi arttırarak Of’umuz için, Of halkımız için ve Of’ta yaşayan vatandaşlarımız için mesaimizi harcamaya devam etmeliyiz. Geceye katılımlarınız nedeniyle hepinize teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

HEYECANIMIZI KAYBETMEYELİM

Of Belediyesi’nin sadece Of’un değil bölgemizin de kurumsal hafızası olduğunu belirten Başkan Sarıalioğlu, "Hepimizin ortak amacı vatandaşlarımıza hizmet etmek. Bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz. Hepimiz büyük bir aileyiz. Bende sizin gibi bu ailenin bir parçasıyım. 1874 yılında kurulan belediyemiz bölgemizin kurumsal hafızası olan bir belediye. Yetiştirdiği değerlerle örnek bir ilçeyiz. Yetiştirdiğimiz değerlerle sadece Of'a değil, Trabzon'a ve Türkiye'ye önemli hizmetler sunuyoruz. Bölgenin ilklerine imza atan bir belediyeyiz. Yıllardır birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. Güzel işlere imza attık ve atmaya da devam ediyoruz. Burada bir aile ortamında çalışıyoruz. Sizden bir ricam olacak. Heyecanımızı kaybetmeden çalışmalarımıza devam edelim. Birlikte güzel işler başardık. Bundan sonra da aynı şekilde devam edeceğimize inancım tam. Bu toplantıları ben çok önemsiyorum. Zaman zaman hepinizle görüşüyoruz. Fakat böyle hepimizin bir arada olduğu toplantıları her zaman yapamıyoruz. Bu toplantılar hasbihal için çok faydalı. Birbirimizin eksikliklerini paylaşma imkanı buluyoruz. Birlikte daha verimli çalışmalar ortaya koymak için bu toplantılar bir fırsat oluyor" diye konuştu.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21