Of Belediyesi 3 adet fil çöp temizleme aracı aldı

Of Belediyesi temizlik hizmetlerinde kullanılmak üzere 3 adet fil süpürme aracı aldı.

Of Belediyesi 3 adet fil çöp temizleme aracı aldı
banner71
Göreve başladığı ilk günden itibaren "daha temiz ve daha güzel bir Of" için çalışma başlatan Of Belediye Başkanı Murat Saral, çöp temizliğinde yaşanan sıkıntıları gidermek için 3 adet Fil Temizlik aracı aldı.
 
Özellikle sahil parkında yaşanan temizlik sorununa büyük katkı sağlaması beklenilen Fil Temizlik Aracı, elektrikli ev süpürgesi şeklinde yapılmış Güçlü motoru ve geniş hortumları sayesinde yerlere atılan pet şişeleri dahi çekebiliyor.
 
Sahildeki en büyük çöp sorunlarından olan çekirdek kabuklarını da çekebilen süpürge, Of Şehir Merkezinde de özellikle araçların par etmiş olduğu yaya kaldırımlarını kenarlarındaki çöpleri de rahatlıkla toplayabilecek.
 
Makineyi test eden Başkan Saral, “Göreve başladığımız günden beri şehrimizi nasıl daha güzel hale getirebiliriz diye çalışma yapıyoruz. Çöp sorunu en büyük sorunlarımızdan biriydi. Şehir merkezinde araç parkları yüzünden temizlik aracımız hizmet veremiyordu. Sahil Parkına giremiyordu. Bu yeni araç hem sahil parkına hem de şehir içinde her alana rahatlıkla girip temizlik yapabilecek. Temizlik için personel sayımız da yeterli değildi. Bu araç sayesinde personel sorununun da önüne geçmiş olacağız.” Diye konuştu.
 
Başkan Sara, 2 aracın yaz ayları boyunca sahil parkında diğer aracın da Of Merkez’de hizmet vereceğini sözlerine ekledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya alper
yahya alper - 10 yıl Önce

Fil gelse ne yazar !! Kafa değişmedikçe..Karpuzu alıp sahile getirip yiyen insan müsvettesi kabuğunu yediği yerde bıraktıktan sonra.

lokomotif trabzon
lokomotif trabzon - 10 yıl Önce

kısa sürede herkesi şaşırtan Başkan Murat Saral ve ekibine canı gönülden teşekkürler makine gözel ama birazda biz özen göstersek iyi olmazmı insanız ya ondan hatırlayalım...

Yaşar Çakır
Yaşar Çakır - 10 yıl Önce

Tebrikler Başkanım.Hayırlı olsun.Teknolıjiyi takip etmek gerek.10 temizlik işçisine bedel bir makine.Of'a Hayırlı olsun.

HATİCE
HATİCE - 10 yıl Önce

BİZİM BU MİLLETE NE ARACI ALIRSAN AL PİSLİĞİN ÖNÜNE GECEMEZ BELEDIYELER ÇÜNKİ AVRUBADA ÇÖPÜNÜ SOKAĞA ATANA CEZA UYGULANIYOR AMA NE GUZEL BIR UYGULAMA BIZDE SOKAĞI KIRLEDENE SANKI ÖDÜL VERIYORLARMIŞ GIBI HERKES PİSLEDIYO TEMİZLIK İMANDANDIR İMANDA ZAYIF OLUNCA BU GÖRÜNDÜLER ORDAYA CIKIYO DUNYADA BUTÜN İNSANLIK İNACLARI GEREĞİ HERKES DINLERINE GÖRE SAYGI DUYUYORLAR AMA BİZİM MİLLETETE SORSAN ELHAMTÜLİLLAH MÜSLÜMANIM DER GECER AMA HER TÜRLÜ FESATLIK VAR ONDA INSAN ÖNCE KALPİNİ TEMIZLESE BUTUN DÜNYA TEMIZ OLUR HERALDE DIYE DÜŞÜNÜYORUM HERKES KENDINI ETRAFANIN TEMIZLERSE BUTUN SOKAKLAR TEMIZ OLUR VE ÇOCUKLARIMIZ A TEMIZ ÖRNEK OLURUZ MALESEF ÖRNEK ÇOKTA TEMIZ OLMUYOR MALESEF KOLAY GELSIN HERKESE HAYIRLI İŞLER

sefa türkyılmaz
sefa türkyılmaz - 9 yıl Önce

bu ofun milletine bir şey dayanmaz

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21