Of Belediye Meclisi 2020’nin ilk toplantısını yaptı

Of Belediyesi tarafından düzenlenen 2020 yılının ilk Melis toplantısı, AK Parti Of lçe Başkanı Terzioğlu, Meclis Üyeleri ve Daire Amirlerinin katılımıyla yapıldı.

Of Belediye Meclisi 2020’nin ilk toplantısını yaptı
banner71

Of Belediye Meclisi 2020 yılının ilk toplantısı olan Ocak Ayı Meclis toplantısında bir araya geldi.

 

Belediye ve Meclis Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu başkanlığında yapılan toplantıya AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Çapoğlu ve Şevki Saral, Belediye meclis Üyeleri ve Belediye Birim Müdürleri katıldı.

 

Gündem maddelerinin görüşüldüğü yılın ilk toplantısında bazı maddeler ise komisyonlara havale edildi.

 

Of'u marka şehir yapmak için çalıştıklarını ifade eden Başkan Sarıalioğlu; “2020 yılının ilk Meclis Toplantısını AK Parti Of İlçe Başkanımız Mehmet Hakan Terzioğlu'nun, Meclis Üyelerimizin tamamının ve birim müdürlerimizin katılımları ile gerçekleştirdik. Gerçekleştirmiş olduğumuz çalışmalar ve ileriye dönük planladığımız projelerimiz hususunda istişarelerde bulunduk. El ele Of'umuzu marka şehir yapmak için çalışıyor, Önce millet, önce memleket diyerek yapacağımız hizmetler ile Of'umuzu çok daha iyi noktalara taşıyacağız. Söz verdiğimiz gibi çalışmaya devam inşallah. Ocak ayı meclis toplantımızda alınan karaların Of'umuza hayırlı olmasını Yüce Mevla'dan niyaz ederim. Hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. İlk günkü aşk ve heyecanla "Durmak Yok, Yola Devam" diyoruz” ifadelerine yer verdi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21