Of Belediye Başkanlığı için 5.aday Çan

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Of Belediye Başkanlığı için başvuru yapan 5.isim Yılmaz Çan oldu.

Of Belediye Başkanlığı için 5.aday Çan

Ak Parti Of İlçe Başkanlığına başvuru sayısı artıyor. Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın ardından Ömer Lütfü Saral, Güngör Saral ve Salim Salih Sarıalioğlu da aday adaylığı için başvuruda bulunmuştu. 5.başvuru ise Yılmaz Çan’dan geldi.

 

Daha önce aday adayı olacağını kamuoyu ile paylaşan Çan, Of İlçe Başkanlığına giderek başvuru dosyasını İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu’na sundu.

 

Aday olamasa bile yaptığı başvurunun tarihe not düşüleceğini ifade eden Çan; “Bu süreç sonunda ne olursa olsun kazanan Ak Parti olacak. Bizler de her ne konumda olursak olalım partimiz için çalışmaya devam edeceğiz. Bugün burada her ne kadar sembolik olarak görülsek de tarihe not düşülecek bir adaylık başvurusu için bulunuyoruz. Bu başvuru partimiz demokrasisinin diğer partilerden açık ara önde olduğunun temel göstergesidir” dedi

 

Adayların Of için hayali projeler yerine gerçekleştirilebilir projelerle halkın önüne çıkmasını temenni ettiğini belirten Çan; “Biz icazet almak için yollara düşmeyeceğiz. Bize icazeti verecek tek merci yüce Allah’ın izniyle saygıdeğer Of halkıdır. İlçemize bugüne kadar yapılan hizmetleri objektif olarak ele aldığımızda diğer ilçelere nazaran yadsınamaz bir başarı ile karşılaşırız. Ancak, ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır sloganıyla övünmek yerine yarım kalan ve yapamadığımız işler için seferber olmalıyız. Adaylık başvurularının sona ermesiyle adayların misyon ve vizyon yönünden değerlendirileceği bir sonraki aşamada, adaylarımızın Of için hayali projeler yerine gerçekleştirilebilir projelerle halkın önüne çıkmasını temenni ederim. Önümüzdeki süreçte tüm adaylarımıza başarılı çalışmalar diler yüce Allah yar ve yardımcımız olsun. Adaylığımız partimiz ve ilçemiz adına hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Başvurusu nedeniyle Yılmaz Çan’a teşekkür eden İlçe Başkanı Terzioğlu; “Diğer adaylarımızın başvurusunda da aynı ifadeleri kullandım. Bugün bir kez daha bunu tekrar ediyorum. Ne kadar çok aday adayı olursa olsun sonunda tek aday olacak. Ama biz bu süreçten güçlü ve beraber çıkarak Of Belediye Başkanlığını % 80 oyla alacağız. Buna olan inancım ve arkadaşlara olan güvenim tamdır” diye konuştu.

 

Yılmaz ÇAN Kimdir?

1979 yılında Ballıca’da doğan Yılmaz Çan, İlk, Orta ve Lise eğitimini Of’ta, Yüksek Öğrenimini ise KTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde tamamladı. Of’ta esnaflık yapan Yılmaz Çan, 2005-2009 yılları arasında Ak Parti’den Ballıca Belediyesi Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Yılmaz Çan evli ve 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
MAHMUT
MAHMUT - 9 yıl Önce

KOT PANTALONLA TARIHE NOT DUSECEN BUNA EMINIM.

cevdet aydın benim ORJİNAL AD VE SOYADIM.
cevdet aydın benim ORJİNAL AD VE SOYADIM. - 9 yıl Önce

MERHABA sayın yılmaz bey hayırdır AKP ailesine katiliyorsun,ama sen AKP'Yİ her gün kınıyordur ne oldu simdi,AKP VE BASBAKANİMİZ sayın TAYYİB ERDOĞANİ hiç sevmiyordun ne oldu simdi,hani sen AKP'Yİ her gün yerden yere vuruyordun NE OLDU SİMDİ???.demekki sen meğer AKP'Yİ cok seviyordun ve tün OFLULARİ kandirdin helal olsun sana saygılar TÜRKİYE.

cevdet aydın (orjinal ad ve soyad).
cevdet aydın (orjinal ad ve soyad). - 9 yıl Önce

sayın OF HAVADİS yetkilileri bu güzel yorumlar yayinlanmiyor NEDEN ? TÜRKİYE demokratik ülke olarak bu güzel yorumlar yayinlanmasi gerekir.YOKSA sayın yılmaz bey benim bu GÜZEL yorumlarimi okumak istemiyormu???.yanı yıllarca AKP'YE taş atan bir insan nasil olur bir anda AKP sevdalisi olur???.

ergün ayazoğlu
ergün ayazoğlu - 9 yıl Önce

ben ofu sarallardan ibaret sanmıştım, neyse farklı bir isim oldu buda önemli bir gelişmedir..........

cevdet aydın (yalan konusmayan ADAM.)
cevdet aydın (yalan konusmayan ADAM.) - 9 yıl Önce

sayın yılmaz kardeşimize AYLARCA destek verenler NEREDE???.ben cok merak ediyorum sayın yılmaz kardeşimize destek verenler'de AKP sevdalisi'mı???MAALESEF insanlarin ne olduğu belli olmuyor,yıllarca aylarca AKP'Yİ kınıyorsunuz zamani geliyor AKP'NİN sevdalisi OLUYORSUNUZ vah sizin halinize saygılar.

abdullah
abdullah - 9 yıl Önce

'Sarallardan başka aday çıksın' dan maksat bu manzara ise bence sarallar ömür boyu aday olsun, biz başka aday maday istemiyoruz, yazık olmasın of belediyesine..

mustafa sakal
mustafa sakal - 9 yıl Önce

maşallah aday adayı patlaması var ama ne hikmetse buraya hizmet ve projelerle ilgili tek satır yok bazıları adım reklam olsun diyemi aday oluyor ofun perişan halini bizmi yaptık sayın oflular ilçeden memnunmusunuz buraya yazarmısınız adayları öğmekle hizmet olmuyor

ferda ak
ferda ak - 9 yıl Önce

çan kardeş hayırlı olsun, ama iyiki ofta sarallar aday, sarallar ofta hakem konumunda en köklü sülale. diğer akrabalar ile 2 yüz yıllık tarihleri var. burası köy vs değilki. tüm belde köy mahalleler oy kullanacak. bu kadar basitleştirmeyin bu işi. ofun dengeleri ile dalga geçer gibi hareketler yapılıyor. maksat ne anlamıyorum. ofta başkan saral olmazsa her akraba itiraz eder 20 tane aday çıkar millet birbirine girer. daha önce de bunlar yaşandı maalesef ofta. ofta aday saral olmalı, ak partili olmalı, birleştirici olmalı. murat saralda da Güngör saralda da salim saralda da irfan saralda da bu özellikler var.gönül isterki sarallardan 10-15 aday çıksın. inşallah hayırlı olur sonuç

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21