Of Basınından Müdür Türköz’e ziyaret

Of Medya Derneği Başkanı ve Üyeleri Of Emniyet Müdürü Murat Türköz’ü makamında ziyaret ederek bilgi alışverişinde bulundu.

Of Basınından Müdür Türköz’e ziyaret

Of Medya Derneği Yöneticileri kısa bir süre önce Of İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Murat Türköz’ü makamında ziyaret ettiler.

 

Dernek Başkanı Yüksel Yaşar, Yönetim Kurulu Üyeleri Harun Yılmaz, Serkan Kul, İzzet Keleş, Fahri Hacıcaferoğlu ve Mustafa Yaşar’ın katıldığı ziyarette konuşan Müdür Türköz, ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade ederek Medya Derneği Başkanı Yaşar ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.

 

Müdür Türköz’e Of’taki görevinde başarılar dileyen Başkan Yaşar; “Ziyaretlerimizin ana sebeplerinden biri de göreve yeni başlayan idarecilerimizle görev ve sorumluluk alanlarıyla ilgili fikir ve düşüncelerimizi paylaşmaktır. Of’ta da en önemli sorunların başında trafik geliyor. Özellikle okullar bölgesinde okul giriş ve çıkış saatlerinde ciddi sıkıntılar yaşanıyor. Allah göstermesin, tanımadığımız bir çocuğumuzun burnunun kanaması bile hepimizi üzer. Okul giriş ve çıkış saatlerinde bu noktalarda görevli arkadaşlarımızın bulunmasının güzel olacağını tahmin ediyoruz. Bir de uyuşturucu konusunda emniyet mensubu arkadaşlarımızın kontrol ve denetimlerini daha sıkı hale getirmeleri gerektiğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21