Of Ballıca Gençlik ve Spor Kulübüne yeni başkan

Merkezi İstanbul Fatihte bulunan Of Ballıca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin 3.Olağan Genel Kurul toplantısında Nasuhi Günay başkanlığa seçildi.

Of Ballıca Gençlik ve Spor Kulübüne yeni başkan
banner71
2005 Yılında İstanbul’da kurulan Of Ballıca Gençlik ve Spor Kulübü Derneği 3.Olağan Genel Kurulunu yaptı.
 
Genel kurul toplantısı divan heyeti seçimi ile başladı. Yönetim kurulu faaliyet raporunun okunması ve müzakeresinin ardından dernek başkanı ve yönetim kurulunun seçimine geçildi. Seçim sonucunda tüm üyelerin desteğini alan Nasuhi Günay dernek başkanlığına seçildi.

Dernek Başkanı Ali Ulusoy yaptığı veda konuşmasında; “2005 yılından bu yana derneğimize desteklerini esirgemeyen tüm belde halkımıza ve iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Başkanlığa seçilen Nasuhi Günay hocama başarılar diliyor, derneğimizin daha da güzel işler yapmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” diye konuştu.
 
Başkanlığa seçilen Nasuhi Günay yaptığı konuşmada; “Bu derneği onca sıkıntılara rağmen günümüze kadar getiren başta Ali Ulusoy ve yönetimine teşekkür ediyorum. Öncelikle şunu belirteyim. Ben dernek başkanlığına ben talip olmadım. Arkadaşlar geldi ve hocam bize önder olun dediler. Biz de arkadaşlarımızı kıramadık, kıramazdık ve kabul ettik. Birçok sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yapıyorum, aynı zamanda ticaretle uğraşıyorum, çok yoğun olmama rağmen beldeme biraz olsun hizmetim dokunsun diye bu görevi kabul ettim. Dernekçilikte yapılacak işler bellidir, yeni icatlar yapmayacağız. Biz elimizden geldiği kadarıyla öğrencilerimize burs, dernek merkezinde ayda bir en az olmak üzere programlar yapmak ve en önemlisi dernek merkezini daha güzel bir ortama taşımak öncelikli hedeflerimizdir. Bu konuda gerek yönetim kurulu üyelerimiz, gerek siz değerli belde halkımız ve gerekse de iş adamlarımızın bizlere destek olacağına inanıyoruz. Kongreye katılan herkese çok teşekkür ediyorum, Allah utandırmasın, Allah her daim bizi başarılı kılsın” ifadelerini kullandı.
 
Nasuhi Günay Kimdir?
1954 Ballıca Doğumlu olan Günay, İlköğreniminin ardından liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Ardından Konya Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesinden mezun oldu. Akabe Vakfı Genel Müdürü, Türkiye Çocuk Oyunları ve Spor Kulüpleri Federasyon Başkan Vekili, Trabzon İmam Hatipler Derneği Başkanı, Hırka-i Şerif Camii Aile Birliği Onursal Başkanı olan Günay, aynı zamanda Tiyemder İstişare Kurulu üyeliği görevinde de bulunuyor.  İş adamı Günay, evli ve 5 çocuk sahibi.

Dernek Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu;
1.Nasuhi Günay          Başkan
2.Yusuf Akbulut          1.Başkan Yardımcısı
3.Süleyman Bilgin       2.Başkan Yardımcısı
4.Hüseyin İnan           As Başkan
5.Bayram Ali Çakır      Genel Sekreter
6.Muammer Kuzu        Kulüp Sözcüsü
7.Cengiz Aktürk          Kulüp Muhasibi
8.Emin Bilgin              Üye
9.Orhan Şeker             Üye
10.Necati Ballı            Üye
11.Zafer Ulusan          Üye
12.Haşim Keleş           Üye
13.Cevdet Akif Usta     Üye
14.Aziz Albayrak          Üye
15.Hacıbey Özkan        Üye

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
yılmaz çan
yılmaz çan - 9 yıl Önce

Nasuhi Günay dayım olur aslında legalıdır ama Ballıcalı sayılır. Çünkü Teyzem lakozludur. Hani derlerya nerdensin karının köyünden işte öyle bir durum. İyi bir seçim Derneğin varlığı daha iyi hissedilir.Başarılar dilerim

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

Hayırlı ve uğurlu olsun ALLAH utandımasın sevgi ve saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21