banner80

Of Anadolu Lisesi’nde “Etkili İletişim ve Beden Dili” semineri

Of Anadolu Lisesi tarafından 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak “Beden Dili ve Etkili İletişim” konulu seminer düzenlendi.

Of Anadolu Lisesi’nde “Etkili İletişim ve Beden Dili” semineri
banner71

Eğitim- öğretimde sürekli öğrenci merkezli çalışan, eğitimdeki yenilikleri öğrencileriyle buluşturan Of Anadolu Lisesi bu kez de yeni bir projeye imza attı.

 

Of Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencilerine yönelik olarak “Beden Dili ve Etkili İletişim” konulu seminer düzenledi. Okulun toplantı salonunda yapılan semineri gönüllü olarak Gürpınar İlk/Ortaokulu Müdürü Soner Kalkan tarafından verildi.

 

Okul Müdürü Vehap Kurt seminer öncesi kısa bir konuşma yaptı. Müdür Kurt konuşmasında,” Değerli öğrenciler sizler için faydalı olacağına inandığım bu seminer için değerli meslektaşım, dostum Soner Kalkan müdürüme bizleri kırmayıp sizlerle buluştuğu için teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum. Seminer sonunda seminerin ne kadar faydalı geçtiğini siz de göreceksiniz. Şimdiden hepinize başarılar diliyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Etkili İletişim ve Beden Dili konusunda öğrencilere gönüllü olarak seminer veren Soner kalkan da, “Bölge olarak kolay kızan ve el kol hareketlerini çok kullanan yapımız var. Yani beden dilimizi çok kullanıyoruz. Bizler de bu enerjiyi doğru kullanmanın öğrencilerimiz için faydalı olacağını düşündük. Bunun ipuçlarını vermeye çalıştık.  Öğrencilerimizin katılımı ve ilgisinden son derece mutlu oldum. Onların ilgi ve alakalarını böyle üst düzey görünce bizler de motivasyon olarak kendimizi üst düzeyde tutmak zorunda hissettik. İnşallah gerçek anlamda faydalı olmuşuzdur.” sözleriyle düşüncelerini belirtti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21