Of Anadolu Lisesi’nde Bilim Şenliği coşkusu

Of Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği ve Resim Sergisi davetlilerin beğenisine sunuldu.

Of Anadolu Lisesi’nde Bilim Şenliği coşkusu
banner71

2016-2017 eğitim öğretim yılının son günlerinde okullarda yılsonu etkinlikleri heyecanı yaşanıyor.

 

Of Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen TÜBİTAK 4006 Bilim Şenliği ve Resim Sergisi ziyaretçilerin beğenisine açıldı.

 

Okulun bahçesinde düzenlenen serginin açılışını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu konuşmasında; “İlçemizin eğitim başarıları her geçen gün devam ediyor. Başarıyı her alanda hedefliyor ve önemsiyoruz. Bu güzel eserlerin yapımında emeği geçen öğrenci, öğretmen ve idarecileri tebrik ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Açılışın ardından okulun halk oyunları ekibi horon oyunu oynadı. Horonun ardından ziyaretçiler projeleri inceleyip danışman öğrenci ve öğretmenlerden bilgi aldılar. Öğrencilerin projeleri ve ifadeleri ziyaretçilerin takdirini topladı.

 

Görsel Sanatlar Öğretmeni Meryem Mani’nin rehberliğinde resim sergisini gezen ziyaretçiler yapılan eserlere beğenilerini ifade ettiler. Resim sergisinin incelenmesinin ardından ziyaretçilere okul idaresi tarafından çay ve yemek ikram edildi.

 

İkram sonrası kısa bir teşekkür konuşması yapan Okul Müdürü Vehap Kurt; “Her zaman yanımızda olan ve bugünde bizleri yalnız bırakmayan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu’na sonsuz teşekkür ederim. Okul Aile Birliğimize her seferinde bizlerin yanında oldular onlarla çalışmaktan onur duyuyorum ve onlara da teşekkür ediyorum. Siz değerli ziyaretçilerimize de bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Of Anadolu Lisesinde 4006 TÜBİTAK Bilim Şenliği ve Resim Sergisine İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Süleyman Bedir, Okul Aile Birliği Başkanı Bahar Sarıalioğlu ve yönetimi, Daire Amirleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21