Of Anadolu Lisesi Öğretmenleri iftarda buluştu

Of Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen iftar yemeği okulun eski müdürleri Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Kalem Müdürü Mustafa Kasap’ın katılımıyla yapıldı.

Of Anadolu Lisesi Öğretmenleri iftarda buluştu

Of Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri düzenledikleri iftar yemeğinde buluştular.

 

Sürmene Memişağa Konağı’nda düzenlenen iftar yemeğine Of Anadolu Lisesi’nin eski müdürlerinden Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu ve İlçe Mlli Eğitim Özel Kalem Müdürü Mustafa Kasap, Okul Müdürü Vehap Kurt, İdareciler ve öğretmenler katıldı.

 

Akşam ezanının okunmasıyla iftarlarını açan öğretmenler, iftarın ardından çay içip birbirleriyle sohbet ettiler.

 

İftara katılan öğretmenlere teşekkür eden Okul Müdürü Vehap Kurt; “Değerli öğretmen arkadaşlarım davetimize icap ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Kazasız belasız bir dönemi bitirdiğimiz için Rabbime şükürler olsun. İnşallah hep birlikte önümüzdeki yıllarda daha güzel işler yapacağız. Bu sene bizimle beraber olan Neslihan Ç. Yıldız,  Fatmagül Ocak ve İzzet Keleş hocalarıma hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Rabbim yollarını açık etsin. Şimdiden yaklaşan Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyorum. Davetimize bizi kırmayarak katılan Şube Müdürümüz Gülsüm hanıma da ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Okulun eski müdürü ve şimdiki Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinden Gülsüm Memişkaptanoğlu da bir selamlama konuşması yaptı. Memişkaptanoğlu konuşmasında;” Of Anadolu Lisesi benim için hep özel bir yere sahip olmuştur, bundan sonra da olmaya devam edecek. Sizleri hep takip ediyorum. Bizler de diğer okullar gibi Of Anadolu Lisesinin başarısı için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Sizleri seviyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum. Şimdiden bayramınızı kutluyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Okuldaki hizmetlerinden dolayı Neslihan Ç. Yıldız,  Fatmagül Ocak ve İzzet Keleş’e Okul Müdürü tarafından hediye takdim edildi. Of Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecileri çay ve kahve içerek uzun süre sohbet ederek geceden ayrıldılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21