Of Anadolu Lisesi güzel davranışları ödüllendiriyor

Of Anadolu Lisesi tarafından uygulanan “En temiz ve düzenli sınıf” yarışmasında birinci olan 11 C sınıfı öğrencileri sınıf öğretmenleri İzzet Keleş ile birlikte eğlenceli bir gün geçirdiler.

Of Anadolu Lisesi güzel davranışları ödüllendiriyor

Of Anadolu Lisesi İdaresi, eğitim ve öğretim faaliyetlerini gün geçtikçe çeşitlendirerek sürdürüyor. Akademik başarının yanı sıra güzel örnekler de özendirilerek ödüllendiriliyor.

 

Okul idaresi tarafından başlatılan “Temiz Sınıf” uygulamasıyla her hafta en temiz sınıf belirleniyor. Dönem boyunca en temiz seçilen sınıf okul idaresi tarafından ödüllendiriliyor.

 

1. Dönem sonunda “En Temiz Sınıf” seçilen 11/D sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmeni ile birlikte Trabzon gezisi ile ödüllendirilmişti. 2. Dönemin “En Temiz ve Düzenli” sınıfı 11/C sınıfı seçildi.

 

11/C Sınıfı öğrencileri ve Sınıf Öğretmenleri Rize Gezisi ile ödüllendirildi. Sınıf Öğretmenleri İzzet Keleş ile birlikte Rize’ye giden öğrenciler Rize Sahil Sinemasında film izlediler. Sinemanın ardından bir süre şehir gezisi yapan öğrenciler birlikte yemek yediler.

 

Rize gezisinin ardından Of’a dönen öğrenciler öğretmenleri ile birlikte Of Sahil Mendirek’te çay içip sohbet ettiler.

 

Bu tür etkinliklerin öğrencilerin başarılarına ve birlikte yaşama kültürüne önemli katkılar sunduğunu ifade eden Sınıf Öğretmenleri İzzet Keleş; “Eğitim, hayatı kuşatmalı, hayata yönelik olmalıdır. Temizlik ve düzenli olmak okulumuzun temel amaçlarındandır. Okul idaremizin okulumuzda başlattığı “En Temiz ve En Düzenli Sınıf” uygulamasının 2.dönemki sınıfı 11/ sınıfımız olmuştu. Biz de sınıfımızla sinemaya gittik. Sinema sonrası birlikte kısa bir şehir gezisi yaptıktan sonra akşam yemeği yedik. Çay sohbeti ile günümüzü sonlandırdık. Öğrencilerimizle faydalı bir gezi yaptık. Gerek Rize Sahil Sinema İşletmecisi Mustafa Tabak’a gerekse Of Anadolu Lisesi Müdürümüz Vehap Kurt’a öğrencilerimiz adına teşekkür ediyorum. Bu tür ödüllendirmelerin ve sosyal amaçlı gezilerin öğrenci başarılarının ve birlikte yaşama kültürüne önemli katkılar sağlayacağını düşünüyor, devamının sürdürülmesini tavsiye ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21