Of Ali Usta’nın 2.şubesi Araklı’da

Of Sahil Tesislerinde Köfte-Balık ve yemek sektöründe hizmet veren Ali Usta, Of’tan sonra 2.şubesini Araklı’da düzenlenen açılış töreniyle hizmete soktu.

Of Ali Usta’nın 2.şubesi Araklı’da
banner71
Of Sahil Tesislerinde yemek sektöründe hizmet veren Ali Usta, Of’tan sonra Araklı’da da şube açtı.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar’ın da katıldığı açılış törenine Trabzon Valisi Dr. Recep Kızılcık, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi, ilçe ve belde belediye başkanları, siyasiler ve bürokratların yanı sıra Of’tan da çok sayıda esnaf ve vatandaş katıldı.
 
Araklı Merkez’de eski Devlet Karayolu-Karadere kesim noktası Bayburt Caddesi üzerinde bulunan tesisin açılış töreninde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Ali Usta’nın Of’tan sonra Araklı’da da hizmete girmesi nedeniyle mutlu olduğunu belirterek işletme sahibi Ali Usta’ya hayırlı ve bol kazançlar diledi.
 
Bakan Bayraktar, Valiler Kızılcık ve Hacımüftüoğlu, Başkan Çebi ve Bakan Bayraktar’ın eşi Bayan Bayraktar tarafından kurdelesi kesilerek hizmete giren tesiste davetlilere yemek ikram edildi.
 
İkram sırasında “Karadeniz Uşakları” adlı gurubun kolbastı gösterisinin ardından halkoyunları ekipleri de folklor gösterisi yaptılar.
 
İşletme Sahibi Ali Kandemir, açılışlarına katılarak kendilerini onurlandıran tüm katılımcılara teşekkür etti.
 
 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21