Of Ak Parti’den Mehmetçiğe Mektup

Ak Parti Of İlçe Kadın Kolları Başkanlığı tarafından başlatılan “Mehmetçiğe Mektup” kampanyasına Oflu vatandaşlardan büyük destek geldi.

Of Ak Parti’den Mehmetçiğe Mektup

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı tarafından terörle mücadele kapsamında Güneydoğu’da görev yapan Asker ve Polislere destek olmak amacıyla başlatılan Mehmetçiğe Bir Mektup Yazmak İster Misin” projesine Oflu vatandaşlardan büyük destek geldi.

 

Proje kapsamında evlerinde çeşitli kuru yiyecekler hazırlayan, havlu ve benzeri hediyelik eşyalara nakış örerek moral verici yazılar yazan ve duygu ve düşüncelerini paylaşan mektuplar yazan vatandaşlar, hazırladıkları yiyecekleri, eşyaları ve mektupları Ak Parti of İlçe Başkanlığına teslim ettiler.

 

Ev hanımları, öğrenciler, esnaf ve vatandaşlar olmak üzere 7’den 70’e toplumun her kesimin destek verdiği projede toplanan ürünler, Güneydoğu’da görev yapmakta olan Asker ve Polislere ulaştırılmak üzere Of’tan yola çıkarıldı.

 

Bu tarz projelerde Of halkından her zaman destek gördüklerini belirten Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “Devletine ve milletine bağlılıkta her zaman en önde olmayı başaran Of Halkımız, bu projede de bizleri fazlasıyla mutlu etti. Kadın Kollarımız tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında ablalarımız, kardeşlerimiz ve tüm Of halkı seferber oldu. Çok özenle hazırladıkları ürünleri bizlere teslim ettiler. Bizler de onları Güneydoğu’da canını ortaya koyarak devletimiz ve milletimiz için bu soğukta gözünü kırpmadan görev yapan askerlerimize ve polislerimize ulaştıracağız. Onlara bir nebze olsun moral vereceğimize inanıyorum. Katkı veren tüm halkımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30