Of Ak Parti’de kongre heyecanı başlıyor

Ak Parti’de seçim heyecanı hiç bitmiyor. Genel seçimler, referandum ve yerel seçimlerin ardından bu kez ilçe ve il kongrelerini yapacak olan Ak Parti’de seçim heyecanı bitmek bilmiyor.

Of Ak Parti’de kongre heyecanı başlıyor

Ak Parti’nin ilçe kongreleri 15 Kasım ile 31 Aralık tarihleri arasında yapılacak.

 

AK Parti Trabzon İl Başkan yardımcısı Oflu Hemşerimiz Cihan Bıyıkoğlu, Trabzon’da ilçe kongrelerinin 1 Kasım’da start alacağını söyledi. Peş peşe iki seçim yaşadıklarını ve çok yoğun bir dönemden geçtiklerini ifade eden Bıyıkoğlu; “Bizim tek bir hedefimiz var, o da sorumluluğumuzu en iyi bir şekilde yerine getirmektir” dedi. 

 

Kongreler Bayram havasında geçecek

Türkiye’nin AK Parti iktidarı ile yeni bir dönem yaşadığını ifade eden Bıyıkoğlu, yeni Türkiye ifadesinin sadece sıradan bir slogan olmadığının altını çizerek, artık eski Türkiye’nin vesayetçi anlayışından tamamen kurtulma vaktinin geldiğini ifade etti.  Kurban Bayramı sonrası ilçe kongrelerine başlayacaklarını ifade eden Bıyıkoğlu, sonrasında il kongresi ile 2015 genel seçimlerine gireceklerini ve milletin takdir ve teveccühü ile bu seçimlerden de zafer ile ayrılacaklarına inandıkları söyledi.

İlçe kongresinin de bir bayram havasında geçireceklerini söyleyen Bıyıkoğlu; “Biz aziz milletimizin partisiyiz. Parti bünyesinde cumhurbaşkanlığı seçimi, genel başkan değişimi ve büyük kongremizi yaptık. Hiçbir şey aksamıyor, tıkır tıkır yürüyor. Şimdi 5. Olağan Kongremize hazırlanıyoruz. En küçük birimlerimizden illere kadar bütün kongrelerimizi tamamladıktan sonra büyük kongreye gideceğiz. 15 Eylül 2014 Pazartesi günü seçim sürecini başlatıyoruz, takvimimiz belirlendi” diye konuştu.

 

İlçemize ve Milletimize Hizmete devam edeceğiz

18-19 Eylül tarihlerinde Erzurum’da yapılacak il ve ilçe başkanları toplantısına hazırlandıklarını belirten Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “Görev süremiz içerisinde katıldığımız tüm seçimlerde her birinde oy oranımızı yükselterek alnımızın akıyla çıktık. Başarılı bir dönem geçirdik. Kurucu Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığına seçilmesinin ardından 1.Olağanüstü Büyük Kongre ile Genel Başkanlığa seçilen Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Başbakan olmasıyla birlikte partimiz yeni bir döneme girmiştir. Hizmet yolunda yeni bir heyecan başlamıştır. İnşallah Haziran 2015’te yapılacak Genel Seçimler öncesinde il ve ilçe kongrelerimizi yapacağız. Partimizi daha yüksek bir oy oranıyla yeniden iktidar yapabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Kongreler öncesinde Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Oflu hemşerimiz Sayın Süleyman Soylu’nun başkanlığında Erzurum’da yapılacak olan ve yalnızca il ve ilçe başkanlarımızın katılacağı istişare toplantısına hazırlanıyoruz. İnşallah ilçemize ve milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
40
40 - 7 yıl Önce

AMAN SAKIN HA SAKIN BÖYLE BAŞKAN BULUNMAZ HAKANI TERZİYİ BIRAKMAYIN ONUN HARİCİNDE SEÇİLECEK BAŞKANA BAŞARILAR DİLERİM.

Samet YÜKSEL
Samet YÜKSEL - 7 yıl Önce

Ak Parti Of İlçe Başkanlığına Secilecek Olan Her Kımse İçin Kendılerıne Başarılarımı Diliyorum ..Bız Kişiye göre siyasetı yapmayız hİZMET Verebılcek kişileri o partide görmek ıstıyoruz ve gayette şuankı başkanımız mehmet hakan terzioğlu görevını laikiyle yapıyor dişardan yorum yapanlara seslenıyorum bişilerı gercekcı öğrenmek ıcın o partiden yukarı bı cıkın neler yapıldığını gayet ıyı öğrenırsınız saygılarımla..

mhmet turan
mhmet turan - 7 yıl Önce

SENDE YAĞCILIĞI ÖĞRENDIN...BIRAKINDA MİLLET KARAR VERSIN...GERCİ SİZİN BAŞKAN İHANETCİ OLDUĞU ICIN SIZEDE O YAKISIR..

160
160 - 7 yıl Önce

O İYİBİR BAŞKAN DEYİL İYİ ADAM SATANDIR CIKARI UĞRUNA DEYİL BİRİLERİNİN HATIRINA KİMSENİN GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAYAN ADAMMIŞ

samet YÜKSEL
samet YÜKSEL - 7 yıl Önce

Biz zaten bize yakışanıyla yola devam edıyoruzz sıkıntı yok yanı .

cevdet aydın
cevdet aydın - 7 yıl Önce

müsait olamadiğim için biraz geç cevab vermek zorundayim......sayın başkan MUTLAKA değişmeli.BİR insanin gülmesi değil işi ofumuza lazimdir.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21