Of Ak Parti’de 8.aday adayı Mustafa Saral

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde Of Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den Aday Adaylığı başvurusu yapan 8.isim Mustafa Saral oldu.

Of Ak Parti’de 8.aday adayı Mustafa Saral

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimler için Ak Parti tarafından belirlenen başvuru sürecinin bitimine kısa bir süre kala aday adalığı başvuruları devam ediyor.

 

Bugüne kadar 7 aday adayının başvuru yaptığı Of İlçe Başkanlığına 8.başvuru da bugün yapıldı. Mustafa Saral, dosyasını ilçe başkanlığına sundu.

 

Adaylık sürecinin devam ettiğini belirten Saral, “Şu anda adaylık süreci devam ediyor. Bu yüzden çok fazla bir şeyleri konuşmanın önemi yok. Ancak süreç sonunda ne olursa olsun, Ak Parti için varız ve bunun için çalışacağız” diye konuştu.

 

Aday Adaylığı için Saral’a teşekkür eden Başkan Terzioğlu, “Her aday adaylık müracaatında tekrar ediyorum. Bizim aday adayımız çok olabilir ama aday belirlendikten sonra ayrılık küskünlük kırılma olmadan tek olarak adayımızın arkasında durarak onun için çalışarak inşallah % 80 oy ile başkanlık seçimini yeniden kazanacağız. Tüm aday adaylarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Mustafa Saral Kimdir;

1967 yılında Of’ta doğdu. 1992-1997 yılları arasında Refah Partisi Of İlçe Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu. 1999-2004 tarihleri arasında Fazilet Partisi’nden Of Belediyesi Meclis Üyesi olarak görev yaptı. Milli Gençlik Vakfı Of İlçe Başkan Yardımcılığı ve çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yöneticilik yaptı. Ticaretle uğraşan Mustafa Saral evli ve 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
kadir yavuz
kadir yavuz - 9 yıl Önce

allah yolunu acık eylesin abime yakışır ofu yönetmek

OF.
OF. - 9 yıl Önce

OF ADAYINI BULDU.

SARAL
SARAL - 9 yıl Önce

YORGAN DİKMEYİ BECEREMEYENLER ADAY OLMUŞ 9 ADAY OLARAK ÖYLE BİR ADAY GELİYORKİ BÜTÜN GÜNDEM DEĞİŞECEK.

vatandaş
vatandaş - 9 yıl Önce

beyler lütfen ciddiyet ,herkesin aday olma hakkı var amma bu kadarı da fazla

mehmet serdar
mehmet serdar - 9 yıl Önce

kişilerin seçim süreci içersinde demokratık haklarını kullanmaları elbette güzel fakat aynaya bakıp kendılerını düzgun değerlendırme yapmaları gerekir. murat saral gıbı bır adamın karşısına çıkarken bu karşı çıkışın komik durmaması gerekir. mevcut adayların murat saral karşısında hiç bır şansı olmadığı çok aşikarken bu şekılde bır karşı çıkış çok komık geldı bana...

Ahmet cevahir
Ahmet cevahir - 9 yıl Önce

Mustafa beyi tebrik eder, hakkında hayırlısını dilerim.

abdullah
abdullah - 9 yıl Önce

oyum efe sarala

aykut macit
aykut macit - 9 yıl Önce

murat saral bu süreçte sessiz kalması, diğer adayların bir çalışma içinde olması acaba murat saral kendini bu işte garanti mi görüyor veya sözmü aldı merak konusu...


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21