Of, 61.Bölge’nin Galasında buluştu

Oflu Amatör Yönetmen Cuma Uğurlu’nun senaryosunu yazdığı ve Oflu esnafların rol aldığı Of’un ilk sinema filmi “61.Bölge”’nin Galası yapıldı.

Of, 61.Bölge’nin Galasında buluştu

Müzik Market İşletmecisi Amatör Yönetmen Cuma Uğurlu’nun senaryosunu yazdığı, kameramanlığını ve yönetmenliğini yaptığı, Oflu esnafların rol aldığı, Of’un ilk sinema filmi olma özelliğine sahip “61.Bölge” filminin Galası, Of Gün Batımı Düğün Salonunda yapıldı.

 

Gala’ya Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Temsilcileri, Oflu Esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Gala öncesinde davetlilerle duygularını paylaşan konuşan Yönetmen Cuma Uğurlu, 6 ay boyunca sadece Pazar günleri çalışarak bu filmi hazırladıklarını belirterek; “Her biri içinizden biri olan değerli esnaf arkadaşlarımızla güzel bir eser ortaya koyduk. Hiçbir sinema ve tiyatro eğitimi almadan, maddi hiçbir destek almadan tamamen amatör bir esere imza attık. Yaşadığımız aksilikler bizleri oldukça yordu. İnanın 48 saattir uykusuzum ve şükürler olsun söz verdiğimiz gecede bütün aksiliklere rağmen sizlerin karşısındayız. Bu salonu doldurmanız bizlere güç ve gurur verdi. İnşallah 19 Temmuz’da İstanbul’da düzenleyeceğimiz İkinci Galamızda sizlerin bu moral ve desteği ile gurbetteki hemşerilerimizle buluşacağız” dedi.

 

Salon imkanları ölçüsünde sinevizyon gösterimi şeklinde sahnelenen 110 dakikalı film, davetliler tarafından beğeni ile izlendi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21