Neşat Soylu son yolculuğuna uğurlandı

Çamlıtepe Mahallesi sakinlerinden merhum Ali Soylu ile İsmail, Mehmet ve Sadık Soylu’nun babaları, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun amcası Neşat Soylu ebediyete uğurlandı.

Neşat Soylu son yolculuğuna uğurlandı
banner71

Of’un Çamlıtepe Mahallesi sakinlerinden Emekli İmam Hatip Neşat Soylu, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

 

Merhum Ali Soylu ile İsmail Soylu, Mehmet Soylu ve Ofspor Kulübü Başkan Yardımcısı Sadık Soylu’nun babaları; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun da amcası olan Neşat Soylu, düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

 

İstanbul Fatih Camiinde düzenlenen cenaze töreninde Bakan Soylu'nun yanı sıra Neşat Soylu'nun çocukları Sadık, Mehmet ve İsmail Soylu, taziyeleri kabul etti.

 

İstanbul Müftüsü Hasan Kamil Yılmaz'ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Soylu'nun naaşı tekbirler eşliğinde cenaze aracına taşındı. İçişleri Bakanı Soylu da tabuta omuz verdi.

 

Törene, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, İstanbul Valisi Vasip Şahin, Trabzon Valisi Yücel Yavuz, 1. Ordu Komutanı Orgeneral Musa Avsever, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan, AK Parti Trabzon Milletvekilleri, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı yöneticileri, eski bakanlardan Mehmet Ağar ve Erdoğan Bayraktar, Trabzonspor Kulübü Başkanı Muharrem Usta, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, İstanbul'dan ve Of'tan çok sayıda sivil toplum rtemsilcisi ve siyasi parti temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Soylu'nun cenazesi, Eyüp Sultan'daki aile mezarlığına defnedildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 4 yıl Önce

ALİ,İSMAİL,MEHMET VE SADIK SOYLUNUN BABALARI SAYIN İÇİŞLERİ BAKANIMIZ SÜLEYMAN SOYLUNUN AMCASI EMEKLİ İMAM HATİP DEĞERLI HOCAMIZ NEŞAT SOYLUYA ALLAHTAN RAHMET VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.AMİN.

Mehmet VURAL
Mehmet VURAL - 4 yıl Önce

Hemşerimiz Çok değerli İçişleri Bakanımızın ve soylu ailesi eş ve hısım akrabalarının başı başımız sağolsun.Çok değerli bir büyüğümüzü ebedi aleme uğurladık.Rabbim sabrı çelil versin.Rabbim rahmetiyle nazar eylesin.Mekanı cennet olsun.

MUSTAFA BİLGİN ÇERKEZKÖY
MUSTAFA BİLGİN ÇERKEZKÖY - 4 yıl Önce

DEĞERLİ İNSA BABA DOSTUMUZ KURAN EHLİ HOCAMIZ ÖLÜMÜNÜ ÜZÜNTÜYLE ÖĞRENDİK MEKANIN CENNET OLUR İNŞAALLAH BÜTÜN AİLE VE YAKINLARINA ÖZELLİKLE SINIF ARKADAŞIM SAYIN İSMAİL SOYLUYA TAZİYELERİMİ SUNUYORUM HEPİNİZİN BAŞI SOĞOLSUN

Oflu Tahsin
Oflu Tahsin - 4 yıl Önce

ALLAHTAN RAHMET VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.AMİN

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21