Mustafa Kasap Of’a veda etti

Of’ta eğitim alanında 12 yıl boyunca hizmet veren ve Trabzon Fen Lisesi Müdür Yardımcılığı görevine atanan Mustafa Kasap Of’a veda etti.

Mustafa Kasap Of’a veda etti

Of Anadolu Lisesi’nde 12 yıl boyunca öğretmenlik ve İdarecilik yapan, geçen yıl da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Özel Kalem Müdürü olarak görev yapan Mustafa Kasap, Trabzon Fen Lisesi Müdür Yardımcılığına atandı.

 

Müdür Kasap’ın Of’tan ayrılması nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki mesai arkadaşları tarafından bir veda yemeği düzenlendi.

 

Yemekte konuşan Kaymakam Eyüp Fırat; “Mustafa hocamı İlçe Milli Eğitim Müdürümüzle yakın çalıştığı için yakından tanıma fırsatı buldum. Hem görev bilinci hem çalışma ahlakı hem de insani değerler bakımdan son derece değerli bir insan. Kendisini tebrik ediyor. Hayatının bundan sonraki aşamasında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise yaptığı konuşmada; “Mustafa hocam Of’un eğitimine büyük hizmetler verdi. Bizden ayrılmasına üzülsek de Trabzon’umuzun kazandığını bilerek seviniyoruz. Rabbim yolunu açık etsin. Yeni görevinde ve görev yerinde başarılar diliyorum” dedi.

 

Of’tan ayrıldığı için üzgün olduğunu ifade eden Müdür Kasap; “Of, benim için çok önemli bir yer. Of’un bana kattıklarına asla unutmayacağım. Bana gösterdikleri yardımseverlik ve ilgiden dolayı onlara teşekkür ediyor, haklarının helal edilmesini talep ediyorum” diye konuştu.

 

Yemeğin ardından Kaymakam Fırat tarafından Of’a yapmış olduğu başarılı hizmetlerden dolayı Müdür Kasap’a Başarı Belgesi takdim edildi.

 

Yemeğe; Kaymakam Fırat ve Müdür Kabahasanoğlu’nun yanı sıra Kaymakam Adayı Abdülhamit Mutlu, Trabzon İl Milli Eğitim Şube Müdürü Gülsüm Memişkaptanoğlu, şube müdürleri, okul ve kurum müdürleri katıldı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21