Murat Başkan’dan Bölümlü ve Cumder’e ziyaret

Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of’un İstanbul’daki belde ve köy derneklerini ziyaret ederek hemşerileriyle hasret giderdi.

 Murat Başkan’dan Bölümlü ve Cumder’e ziyaret

Of’un dışında yaşayan Oflularla buluşmalarına devam eden Of Belediye Başkanı Murat Saral, İstanbul’daki Bölümlü ve Cumapazarı derneklerini ziyaret etti.

 

İlk ziyaretini Of Bölümlü Beldesi Kültür Yardımlaşma Derneğini’ne yapan Başkan Saral, Derneğin düzenlediği sabah kahvaltısında Bölümlülü hemşerileriyle bir araya geldi.

 

Kahvaltıya Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Köse, Bayrampaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Balek, Bağcılar Trabzonlular Derneği Başkanı Abdulkadir Çelebi, Dernek Başkanı Yusuf Çakır, Of Devlet Hastanesi’nin Eski Başhekimi olan Kamu Hastaneleri Kurumu İstanbul İli Fatih Kamu Hastaneler Birliği Tıbbı Hizmetler Başkanı İdris Kurtuluş, Bakırköy Kızılay Şube Müdürü Hikmet Aksoy, Sultanahmet Camii Eski İmam Hatibi Emrullah Hatipoğlu, dernek yöneticileri ve üyeleri katıldı.

 

Kısa bir süre önce göreve geldiklerini belirten Dernek Başkanı Yusuf Çakır, “Bu ilk organizasyonumuzla doğduğumuz ve yaşadığımız şehirlerimizin Belediye Başkanlarıyla kahvaltıda buluştuk. Bize bu fırsatı veren değerli başkanlarıma teşekkür ediyorum. İnşallah bu tür kaynaşma etkinliklerimize ağırlık vereceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Saral’ın 2.ziyaret durağı Cumder oldu. Merkezi İstanbul Güngören’de bulunan Cumapazarı Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret eden Başkan Saral, Dernek Başkanı Yaşar Çakır ve Dernek Yöneticileri ile sohbet etti.

 

Kısa bir süre önce göreve başlayan Başkan Yaşar Çakır’ı tebrik eden Saral, “İstanbul’a gelişlerimizde fırsat buldukça köy ve belde derneklerimizi ziyaret ederek hemşerilerimizle hasret gideriyoruz. Bu gün de kendi beldemin derneğini ziyaret etme fırsatı buldum. Hemşerilerimizle buluşmak, onlarla hasbıhal olmak bizlere keyif veriyor. Dernek Başkanlığına seçilen sevgili Yaşar Çakır beyi kutluyorum. Başarılı çalışmalarını zaten biliyoruz. İnşallah derneğimizi daha da faal hale getirecektir. İnşallah derneğimizin en büyük sorunu olan kendi hizmet binası sorununu da çözeceğiz” diye konuştu.

 

Başkan Saral’ın ziyareti nedeniyle mutlu olduklarını belirten Cumder Başkanı Yaşar Çakır; “Sayın başkanımız dernek çalışmalarımızda bugüne kadar her zaman yanımızda olmuştur. Kendilerinin de ifade ettiği üzere bundan böylede bizlere her konuda desteklerini esirgemeyeceklerinden hiç şüphemiz yoktur” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLU.
OFLU. - 9 yıl Önce

SAYIN BAŞKAN SANADA BU YAKIŞIR.ALABİLDİĞİNE GEZ TOZ.SONU HAYIRLI OLUR İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21