Muhtarlar Gününü kutladı

19 Ekim Muhtarlar Günü Of Kaymakamlığı önünde düzenlenen ve muhtarların katıldığı törenle kutlandı.

Muhtarlar Gününü kutladı

19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle Of Kaymakamlığı önünde tören düzenlendi. Of Muhtarları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Habip Hacımustafaoğlu’nun Atatürk büstüne çelenk sunması ile başlayan törende çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Programda günün anlam ve önemini belirten konuşma Of Muhtarları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Habip Hacımustafaoğlu tarafından yapıldı. Başkan Hacımustafaoğlu konuşmasında; “Bu günün Muhtarlar Günü ilan edilmesinde başta Cumhurbaşkanımıza, Hükümetimize, Gazi Meclisimize, İçişleri Bakanlığımıza ve genelgenin yayınlanmasında emeği geçen Türkiye Muhtarlar Konfederasyonumuza şükranlarımızı sunuyoruz. Nasıl siyasi partilerimiz demokrasimizin vazgeçilmez unsurlarıysa, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi Muhtar da demokrasinin temel taşıdır. Bu duygu ve düşüncelerle bu müessesede görev yapmış arkadaşlarımızı sevgiyle anıyorum. Tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Gününü kutluyorum, başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.

Törene; Kaymakam Hayrettin Çiçek, Kaymakam Adayı Erkan Şahin Of Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral, Daire Amirleri ve Muhtarlar katıldı.

Anıtönü töreninin ardından Kaymakam Hayrettin Çiçek, Kaymakam Adayı Erkan Şahin ve diğer katılımcılarla birlikte Of Muhtarları Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Habip Hacımustafaoğlu ve dernek üyelerinin Muhtarlar Gününü kutladı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21