Muhtar Yavuz ve Azalarından Yaşar ve Kabahasanoğlu’na ziyaret

Ballıca Mahalle Muhtarı Recep Yavuz, Azaları ile birlikte Kaymakamlık Özel Kalemi Mustafa Yaşar, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar’ı ziyaret etti.

Muhtar Yavuz ve Azalarından Yaşar ve Kabahasanoğlu’na ziyaret
banner71

31 Mart Pazar Günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yeniden Ballıca Mahallesi Muhtarı olarak seçilen Recep Yavuz, Azalığa seçilen Nurettin Özkan, Ali Kemal Yavuz, Recep Aktun ve Fatih Kalyon ile birlikte Ballıcalı Müdürleri ziyaret etti.

 

Of İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alan Muhtar Yavuz ev Azaları, Kaymakamlık Özel Kalemi Mustafa Yaşar, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar’ı makamlarında ziyaret ettiler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Yüksel Yaşar, Muhtar Yavuz ve Azalarını göreve seçilmeleri nedeniyle tebrik etti. Birlik ve beraberlik içerisinde Ballıca’ya yeni dönemde daha güzel hizmetler sunacaklarına inandığını belirten Yaşar; “Ballıca’mıza üç dönemlik belediye döneminde görev yapan belediye başkanlarımızla birlikte önemli hizmetler kazandırdık. Ama hizmette sınır yoktur. Her geçen gün yeni ihtiyaçlar ortaya çıkıyor. İnşallah yeni dönemde de Ballıca el birliği ile güzel hizmetler elde edecektir” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21