Muhtar Tandoğan Hayatını Kaybetti

Uğurlu Beldesi Nazarlı Mahallesinin 20 yıllık muhtarı Süleyman Tandoğan (82) yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

Muhtar Tandoğan Hayatını Kaybetti
banner71
Uğurlu Beldesi Nazarlı Mahallesi, 20 yıllık muhtarını kaybetti. Bir süreden beri amansız hastalıkla mücadele eden Muhtar Tandoğan, hayatını kaybetti.
 
Çaykur Bölümlü Çay Fabrikasında çay eksperi olarak çalışan ve bir çok köyde yıllarca çay eksperliği yapan Muhtar Tandoğan, emekli olduktan sonra da çay sektöründen kopamadı ve Özel sektörde Çay eksperliğine devam etti.
 
Muhtarlığı süresinde mahallesine önemli hizmetler kazandıran Tandoğan, Merhum Baş Komiser Haci Faik Tandoğan ile birlikte büyük bir cami–şadırvan-imam lojmanı-Köy odası ve köy misafir evi  inşa ettirdi. Ayrıca mahalle yollarının önemli bir kısmını beton ve asfalt kaplattı ve mahallesinin kanalizasyon sorununu çözüme kavuşturdu.
 
Trabzon İl Özel idaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nurettin Tandoğan’ın amcası olan Süleyman Tandoğan, Uğurlu Beldesi Nazarlı Mahallesi’nde kılınan cenaze namazının ardından aile mezarlığına defnedildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

ALLAH rahmet etsin gerişde kalan aile fertlerine ALLAH tan sabırlar dilerim.

DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

Allash rahmet etsin.Geride kalşan aile fertlerine baş sağlığı dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21