Muhtar Hacımurtezaoğlu Dumlusu’yu yemekte buluşturdu

Pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Dumlusu Mahallesi muhtarlığına seçilen Muzaffer Hacımurtezaoğlu, düzenlediği yemekte Dumlusulu vatandaşlarla bir araya geldi.

Muhtar Hacımurtezaoğlu Dumlusu’yu yemekte buluşturdu

Dumlusu’nun çiçeği burnunda Muhtarı Muzaffer Hacımurtezaoğlu düzenlediği teşekkür yemeğinde Dumlusuluları buluşturdu.

 

Of Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonunda düzenlenen yemeğe Of Eski Belediye Başkanı Murat Saral, Saadet Partisi Of Belediye Başkan adayı İrfan Saral, Ankara eski Emniyet Müdür Yardımcısı ve Emniyet Başmüfettişi Osman Ak, Of Çıraklık Eğitim Merkezi Müdürü Kenan Hacımurtazaoğlu, KTÜ Sürmene Abdullah Kanca Yüksekokulu İdari Amiri Ali Rıza Köroğlu ve Dumlususlu vatandaşlar atıldı.

 

Yemekte bir konuşma yapan Hacımurtazaoğlu; "Of’umuzun en büyük Mahallelerinden biri olan Dumlusu Mahallemizin muhtarlık seçiminde şahsıma ve ekibime verdiğiniz destekten dolayı hepinize teşekkür ediyorum.  İnşallah bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde Mahallemizin çok daha iyi hizmet alması için hep birlikte çalışacağız. Önceki muhtarımız İlyas Öztürk abimize ve köyümüzde muhtarlık yapan tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum.  Muhtarlık yarışındaki abimiz Mehmet Aykurt (Hacıefendioğlu)’na da teşekkür ediyorum. Mahallemizin her alanda örnek bir mahalle olması konusunda elbirliği yaparak çalışacağız. Mahallemizde yapacağımız her çalışmayı tüm mahallelilerimizle istişare yaparak, görüşlerini, desteklerini alarak gerçekleştireceğiz. Allah (C.C.) hepinizden razı olsun" ifadelerini kullandı.

 

Of Eski Belediye Başkanı Murat Saral ise yaptığı konuşmada, "Dumlusu Mahallemizin bu birlik yemeği Dumlusu torunu olarak beni çok mutlu etti. İnşallah diğer mahallelerimize örnek olacak bir beraberlik görmekteyiz. İnşallah yeni seçilen muhtarımıza yol konusunda, su konusunda ve aydınlatma konusunda her türlü desteği vermenizi bekliyorum. Mahalle için, komşusu için yol veren vatandaşlarımız İnşallah Cennette yer edinecekler. Allah (C.C.) da onlardan razı olacak. Dumlusu Mahallemiz bu konuda da Of’umuzun diğer mahallelerine örnek olacaktır" ifadelerini kullandı.

 

Programı nedeniyle Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu'nun katılmadığı yemek hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Saral
Süleyman Saral - 7 yıl Önce

yahu muzaffer sanki muhtarliga ihtiyacin vardi birde sanki başbakan olmuş gibi davetler verip kutlama yapıyorsun her halde bu daveti yapan ilk kişide sensin herhalde.haydi hayırlısı sen zaten muhtar olmasanda o köy icin elinden geleni yapan birisin bunu herkes biliyor.

DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

MUHTARLIK GÖREVİNDE BAŞARILAR,SAĞLIK VE MUTLULUK DİLEKLERİMLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21