Muhtar Adayı Işık; İrfanlı Mahallemize hizmet edeceğim

İrfanlı Mahallesi Muhtar Adayı Orhan Işık, Of Havadis’e yaptığı açıklamada “Of’un en kalabalık nüfusa sahip mahallesi yeterli derecede hizmet alamıyor” dedi.

Muhtar Adayı Işık; İrfanlı Mahallemize hizmet edeceğim
banner71

Of’un İrfanlı Mahallesi Muhtar Adayı Orhan Işık, Of Havadis’i ziyaret ederek muhtarlık adaylığı ve çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’a açıklamalarda bulunan Işık, “Of’un en kalabalık nüfusa sahip mahallesiyiz. Ancak yeterli derecede hizmet alamadığımızı düşünüyorum. Mahallemizin Of merkezle bağlantısı yok. Üst geçidimiz var ama kullanılamıyor. Sağlam insanlar zor çıkıp iniyor. Biraz yaşlı olanlar, hasta olanlar ve engelli kardeşlerimiz bu üst geçidi kullanamıyor. Işıklı yaya geçidimiz maalesef tam bir rezalet. Araçlar ışıkta durmuyor. Yayalarımızın bekleme alanı yok. Bir tarafta kahvehaneler diğer tarafta inşaat malzemeleri. Yaya kaldırımında bile bekleme yapamıyorlar” dedi.

 

İrfanlı Mahallesi’nin her geçen gün büyüdüğünü ifade eden Işık; “Alt yapımız maalesef yetersiz. Yağmurlar kabusumuz oluyor. Bu sorunlarımızın çözümü için gerek büyükşehir, gerekse Of Belediyemiz ve diğer ilgili kurumlardan destek alacağız. İnsanlarımızın kaynaşmaya ihtiyacı var ama maalesef bu imkanlarımız yok. Bizim en büyük hedefimiz mahallemizin kaynaşmasına vesile olacak, mahalle sakinlerimizi buluşturacak sosyal faaliyetleri hayata geçirme olacak” dedi.

 

Orhan Işık Kimdir?

1981 yılında Of İrfanlı Mahallesi’nde doğan Orhan Işık, 2000 yılında Of İmam Hatip Lisesi’nden mezun oldu. Büro Yönetimi eğitimi alan Işık, 2005 yılına kadar ticari faaliyette bulundu. 2005 yılında Topoğraflık yapmaya başlayan Işık, 2015 yılına kadar harita sektöründe Türkiye’nin çeşitli illerinde çalıştı. İrfanlı Mahallesi’nde ikamet eden Işık, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli seçimlerde İrfanlı Mahallesi Muhtar adayı oldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21