Müftü Kapıcıoğlu taburcu oldu

Yakalandığı koronavirüs hastalığı nedeniyle bir süre yoğun bakımda tedavi gören Müftü Vehap Kapıcıoğlu taburcu oldu.

Müftü Kapıcıoğlu taburcu oldu

Kurban Bayramı tatili için geldiği Of’ta koronavirüs hastalığına yakalanan Siirt İl Müftüsü Vehap Kağıcıoğlu’nun hastanedeki tedavisi tamamlandı.

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kaşüstü kampüsünde tedavi gören Kapıcıoğlu, hastalığının ilerlemesi nedneyle bir süre yoğun bakımda tedavi gördü. Ardından servise alınan Kapıcıoğlu’nun hastanedeki tedavi tamamlandı.

Müftü Kapıcıoğlu’nun tedavisinin evde devam edeceğini belirten oğlu Muhammet Kapıcıoğlu; “Hamdolsun babam Cuma akşamı itibarı ile hastaneden taburcu oldu. Tedavisi bundan böyle evde devam edecektir. Bu zorlu süreçte yanımızda olan dualarıyla gönül bağlarıyla bizlere her türlü desteği sağlayan bütün hemşerilerimize din gönüllüsü kardeşlerimize, basın mensuplarımıza, saygıdeğer hocalarımıza, alimlerimize teşekkürlerimizi şükranlarımızı ve saygılarımızı arz ediyoruz’’dedi.

Müftü Kapıcıoğlu’nun günden güne iyiye gittiğini belirten Muhammet Kapıcıoğlu; “Müftü beyin durumu hamdolsun Mevla’ya günden güne yavaş yavaş da olsa iyiye doğru gitmektedir. Uzun ve tehlikeli bir yolculuktan sonra bizleri bu aydınlığa ulaştıran yüce Mevla’ya sonsuz şükürler olsun. Hastane ve doktorlarımızın yapmış olduğu değerlendirmeye istinaden Müftü Bey'in tedavisine ev ortamında devam edilmesine karar verilmiştir. Dün akşam eve naklini gerçekleştirdik. Ev ortamının tedaviye psikolojik açıdan olumlu katkılar sunması düşüncesiyle öyle bir karar verilmiştir. Şimdi önümüzde meşakkatli ama umutlu uzun bir yol bizi beklemektedir. Mevla’mızın yardımı sevenlerimizin ve gönüldaşlarımızın duasıyla hamdolsun bugünlere kadar geldik. Aynı dua ve dileklerimizle sabırla tedavinin tamamlanması müftü beyin sağlığına kavuşması için sabır ve gayretle mücadeleye devam edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21