banner80

Müftü İspiroğlu’ndan Ballıca Kur’an Kursu’na takdir

Ballıca Kur’an Kursu’nu ziyaret eden Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu, kursun fiziki ortamı, düzen ve eğitim kalitesi nedeniyle kurs hocalarına ve yöneticilerine teşekkür etti.

Müftü İspiroğlu’ndan Ballıca Kur’an Kursu’na takdir
banner71

Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu Ballıca Kur’an Kursu’nu ziyaret ederek Kurs Hocalarından Kurs hakkında bilgiler aldı.

 

Dernek Başkanı Emin Bilgin, Mahalle Muhtarı Recep Yavuz, Dernek Yöneticileri Yüksel Yaşar ve Murat Yaşar’ın da katıldığı ziyarette Kurs Hocalarından kurs hakkında bilgiler alan Müftü İspiroğlu, kursun fiziki ortamı, düzeni ve eğitim kalitesi nedeniyle kurs hocalarına ve yöneticilerine teşekkür etti.

 

Hizmet alanları içerisinde bulunan Kur’an Kurslarını sürekli olarak ziyaret ettiğini belirten Müftü İspiroğlu; “Ballıca Kur’an Kursumuz fiziki ortamıyla olsun, tertip ve düzen bakımından olsun gerçekten farkını hissettiriyor. Eğitim başarısı da çok iyi durumda. Kursumuzda bu güzel ortamı sağlayan başta dernek başkanımız Sayın Emin Bilgin’e, dernek yöneticilerimize, kursumuza her türlü maddi ve manevi desteği sağlayan hayırseverlerimize, özellikle de kursumuzda bu güzel ortamı sağlayan hocalarımıza teşekkür ediyorum. Kendilerini tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

40 öğrencinin hafızlık eğitimi aldığı 40 öğrencinin de hafızlığa hazırlık eğitimi aldığı toplamda 80 öğrencinin eğitim gördüğü kursta Kurs Yönetici olarak Vahap Vahapoğlu, Kurs Hocaları olarak da Mehmet Hanefi Topal, Mustafa Topal, İbrahim Kerim, Mustafa Öztürk ve Muhammed Doğanay görev yapıyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21