Müdürler toplantısı Müdür Aktaş’ın katılımıyla yapıldı

Of İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Aralık Ayı Müdürler Toplantısı İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Müdürler toplantısı Müdür Aktaş’ın katılımıyla yapıldı

Of İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü tarafından eğitim ve öğretim faaliyetlerinin görüşülmesi için belli aralıklarla yapılan okul ve kurum müdürleri toplantısı bu ay Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın başkanlığında gerçekleştirildi.

İsmail Yıldırım İlkokulu öğretmenler odasında yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hızır Aktaş’ın toplantımıza katılması bizi son derece mutlu etmiştir. Bizlere vermiş olduğu destekler nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Toplantıda kurum müdürlerine seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş; “Pandemi nedeniyle okullarımızda yürüttüğünüz fedakârca çalışmalar nedeniyle çok şükür okullarımız açık ve eğitim, öğretime devam ediyor. Yaşanabilecek olumsuzlukları da göz önünde bulundurarak işi sıkı tutalım. Salgınla mücadelemizin en önemli silahı aşılama olduğunu unutmadan konunun üzerine ehemmiyetle duralım. Okulların kapalı olduğu dönemde yaşanan “öğrenme kayıpları” konusunda gerekli tedbirleri alalım. Öğrenme kayıplarını gidermeye çalışalım. Okullarımızda yaptığımız güzel ve farklı etkinlileri internet sitelerinizde yayımlayarak güzelliklere örneklikler teşkil edelim. TÜBİTAK Projelerine katılımda daha aktif ve duyarlı olalım. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Rabbimden hepinize sağlık ve mutluluk temenni ediyorum” diyerek duygu ve düşüncelerini belirtti.

Toplantıya Müdür Aktaş ve Müdür Kabahasanaoğlu’nun yanı sıra İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21