Müdürler 2. dönemin planlama ve istişaresi için toplandı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda okul müdürleri ile bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, müdürlerle 2.dönemin planlamasını yaptı.

Müdürler 2. dönemin planlama ve istişaresi için toplandı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleri ile 2019-2020 eğitim öğretim yılının 2. dönemini görüşmek, planlama ve istişarede bulunmak amacıyla toplantı tertip etti.

 

Şube Müdürleri Numan Turan ve Süleyman Bedir’in de katıldığı toplantının açılış konuşmasını İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yaptı.

 

Müdür İdris Kabahasanoğlu konuşmasında; “Rabbimize şükürler olsun ki kazasız belasız bir yarıyılı geride bıraktık. Aynı hassasiyetle ikinci dönemi tamamlamayı umuyoruz. Sayın Valimizin de Müdürler toplantısında belirttiği gibi okul servislerinin sıkı takip edilmesi öğrencilerimizin güvenliği için önem arz ediyor. Öğrenci ve velilerimizle yakın işbirliği içindeki çalışmalara daha çok önem verelim. Bir plan ve program dahilinde veli ziyaretlerinde bulunalım. Bu tür davranışlar hem öğrencinin başarısını artıracak belki de ileride yaşanması muhtemel ailevi sorunların önlenmesine yardımcı olacaktır. İkinci dönem daha yoğun ve hızlı geçecektir. DYS kurslarındaki öğrencilerimizin devam takiplerini ve kursların sağlıklı işlemesi için gerekli takipleri yapalım. Belirli gün ve haftalarda görevli okullar planlamasını ve çalışmalarını şimdiden gözden geçirsinler. Özellikle bu yıl 6.sını düzenleyeceğimiz İstiklal Marşı’nın güzel okunma yarışması için tüm okullarda elemeler yapılarak daha fazla öğrencimize İstiklal Marşı’nı ezberletmeye çalışalım. Eş durumu tayinleri ve diğer nedenlerle boş olan kadrolar için ihtiyaçlar tespit edilip okullar açılmadan yerlerine öğretmen görevlendirelim. Okullarda kullanılan; su, elektrik ve doğalgaz gibi kaynakların daha verimli ve tasarruflu kullanılmasına dikkat edelim. Katılımlarınız nedeniyle hepinize teşekkür ediyor, eğitim-öğretim yılımızın 2. Döneminin kazasız, belasız, başarılı geçmesini Rabbimden temenni ederim.” Diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleri ile yapılan, 2019-2020 eğitim öğretim yılının 2. dönemini planlama ve istişare toplantısı okul ve kurum müdürlerin de katılımıyla Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21