Müdür Kurnaz’a veda yemeği

Karaca Çay Fabrikası Müdürlüğü görevinden İyidere Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Halil İbrahim Kurnaz, düzenlenen veda yemeği ile Of’tan ayrıldı.

Müdür Kurnaz’a veda yemeği

Çamburnu Hancıoğlu Tesislerinde düzenlenen veda yemeğine Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Cumapazarı belediye Başkanı Ahmet Saral,  Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Fabrika Müdürleri ve Fabrika çalışanları katıldı.

 

Veda gecesine katılarak kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür eden Müdür Kurnaz, “siz değerli dostlarımızdan ayrılmıyorum. Kamu görevinin bir gereği olarak görev yerimiz değişti. Uzun yıllar görev yapmış olduğum Karaca Fabrikamızdan İyidere Fabrikamıza tayin olduk. İl dışı bir tayin oldu belki ama aslında fazla uzağa gitmedik. Of’tan ayrılmayacağız. Of’taki dostlarımızla buluşmaya ve görüşmeye devam edeceğiz. Fabrika personelimizle uzun yıllar birlikte olduk. Kendilerine teşekkür ediyorum. Görevi devralan Bülent beye de başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Törende Müdür Kurnaz’a hizmetleri nedeniyle çeşitli plaketler takdim edildi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM OF İLÇESİNE VERMİŞ OLDUĞUN HİZMETTEN ÖTÜRÜ SENİ KUTLUYORUM.YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLER SAĞLIK MUTLULUK DİLEKLERİMLE SEVGİLER SUNARIM.

Hafız şirazi Kaba
Hafız şirazi Kaba - 9 yıl Önce

Yeni görevinizde başarılar dileyerek,geçmiş başarılarınızın devamını dilerim.Yeni göreviniz hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21