banner80

Müdür Kabahasanoğlu’nun yerine Berat Saral

23 Nisan Çocuk Bayramı nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu koltuğunu İsmail Yıldırım İlkokulu 2/E sınıfı öğrencisi Berat Saral’a devretti.

Müdür Kabahasanoğlu’nun yerine Berat Saral
banner71

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle yapılan geleneksel makam devir teslim törenleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu koltuğunu İsmail Yıldırım İlkokulu öğrencisi Berat Saral’a devretti.

 

Törene İsmail Yıldırım İlkokulu Müdürü Rıza Ercihan ve okul öğretmenleri ile 1/D sınıfından Ceylan Cin, 4/C sınıfından Muhammet Ali Danışmaz, 4/F sınıfından Sudenaz Koçbıyık ile katılan yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Berat Saral yeni makamının heyecanını yaşadı.

 

Koltuğunu yeni İlçe Milli Eğitim Müdürüne devreden İdris Kabahasanoğlu, “Bizler bu makamlarda emanetçiyiz. Görevinizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Geleceğimiz olan yavrularımıza daha güzel bir ülke bırakmanın gayreti içinde çalışıyoruz. Çocuklarımız geleceğimizdir. Gelecekte zaten onlar bu makamlara oturacaklar. Şimdiden bu makamlara oturmaları onlara verdiğimiz değeri ve güveni ifade ediyor. Bu vesileyle Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. yılını kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, ülkemizde önemli istiklal mücadelesi yapmış olan Birinci Meclis üyelerini ve tüm istiklal ve istikbalimiz için hayatlarını kaybedenleri i saygı, şükran ve rahmetle anıyorum. Çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramını kutluyorum.” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü koltuğuna oturan Berat Saral ise yaptığı konuşmada, “ Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Geleceğimizin daha güzel olmasını istiyorum. Tüm dünyada çocuklar ölmesin, barış içinde yaşansın.” Diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Koltuğu devreden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Süleyman Bedir  yeni İlçe Milli Eğitim Müdürü Berat Saral ve arkadaşlarına çeşitli hediyeler takdim ettiler.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21