Müdür Kabahasanoğlu öğretmen ve usta öğreticilerle buluştu

Of Halk Eğitim Merkezi’nin kurul toplantısına katılan Müdür Kabahasanoğlu, öğretmen ve usta öğreticilere başarılı çalışmaları bnedeniyle teşekkür etti.

Müdür Kabahasanoğlu öğretmen ve usta öğreticilerle buluştu

Okul, kurum ziyaretlerinde moral ve motivason ziyaretlerine devam eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Of Halk Eğitim Merkezi öğretmen ve usta öğreticiler için düzenlenen öğretmenler kurul toplantısına katıldı.

İsmail Yıldırım İlkokulu konferans salonunda yapılan toplantının açılış konuşmasını Of Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhammet Şevket Şahin yaptı. Şahin’in açılış konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu toplantıya katılan öğretmen ve usta öğreticilere hitap etti.

Müdür Kabahasanoğlu konuşmasında; “Sizler bizim için çok değerlisiniz. Sizleri önemsiyor ve sizlerin yanınızda olduğumuzu göstermek için buradayız. Okullarımızın dışında Halk Eğitim Merkezleri toplumumuzun tüm kesimlerine her alanda eğitim hizmeti sunuyor. Özellikle pandemi dönemindeki fedakar çalışmalarınız halkımız tarafından büyük övgü aldı. Sizler toplumun her yaş grubundan insanlarla iç içesiniz. Onlara dokunuyor, adeta onları rehabilite ederek bir iş, bir meslek kazandırıyorsunuz. Değerli arkadaşlar başarılı olmak için; disiplinli çalışmak,sorumluluk sahibi olmak, hedeflerinin olması,sabırlı olmak, satış becerinizin olması gerekiyor. Başarılı insanın; geçmişe takılıp kalmaz, bahanelere sığınmaz ,sorumluluktan kaçınmaz, kendileriyle uğraşanları dikkate almaz, çıkarları için başkalarını kullanmaz. Öğretmenler kurul toplantınızın hayırlı olmasını diliyor, her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek istiyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.” sözleriyle duygu ve düşüncelerini ifade etti.

Müdür Kabahasanoğlu’nun konuşmasının ardından toplantı diğer gündem maddeleriyle devam etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 ay Önce

BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21