Müdür Kabahasanoğlu ilk iftarını Solaklı Fen öğrencileriyle yaptı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Ramazan ayının ilk iftarını Solaklı Fen Lisesi’nde eğitim gören ve paysiyonda konaklayan öğrencilerle birlikte açtı.

Müdür Kabahasanoğlu ilk iftarını Solaklı Fen öğrencileriyle yaptı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu eğitim kurum ziyaretlerini ara vermeden devam ediyor. Müdür Kabahasanoğlu öğretmen ve öğrencilerin moral ve motivasyonlarını  canlı tutmak için yapılan gün içi ziyaretlerinin yanında akşam pansiyonlarda kalan öğrencileri de ziyaret ediyor.

 

Ziyaretlerine ramazan ayında da devam eden Kabahasanoğlu bu amaçla ilk iftarını evlerinden ve ailelerinden uzakta olan Solaklı Fen Lisesi pansiyonunda kalan öğrencilerle yaptı.

 

Öğrencilerle birlikte yemek sırasına girip, sohbet eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu öğrencilerin masasına konuk olarak akşam ezanının okunmasıyla öğrencilerle birlikte iftarını açtı.

 

Öğrencilere kısa bir konuşma yapan Kabahasanoğlu; “Öncelikli olarak ramazan şerifinizi tebrik ediyorum. Sizler ailenizden uzakta, bizlere emanet, bizlerin misafirsiniz. Bizler de ramazanın ilk iftarında sizlerin yanınızda olmak, sizlere yalnız olmadığınızı göstermek istedik. Okul idarecileriniz, öğretmenleriniz ve burada çalışan herkes sizler için en iyi olanı yapmaya çalışıyor, bu hassasiyet de okulunuzda tam bir aile ortamı oluşturmuş. Bu güzel aile ortamının oluşmasında emeği geçen başta okul idarecilerimize, öğretmenlerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Böyle güzel ortamı bize sağlayan  devletimize, milletimize Allah zeval vermesin. Hepinize hayırlı ramazanlar ve başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcınız olsun” diyerek duygularını ifade etti.

 

Okul Müdürü Osman Hamzaçebi de yaptığı konuşmada, “Değerli ilçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu’nu  bizlerin her zaman yanımızda olduğunu görmek bize güç veriyor, motivasyonumuzu artırıyor. Ramazan’ın ilk iftarını öğrencilerimizle birlikte açması bize ayrı bir moral olmuştur. Öğrencilerim ve okulum adına kendilerine teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.

 

Solaklı Fen Lisesi pansiyonunda yapılan ilk iftara; Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okul müdürü Osman Hamzaçebi, Müdür Yardımcıları Eşref Karamehmet ve Hüseyin Kadı ile öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

SAIN MÜDÜRÜM NİCE RAMAZANLARA ALLAH KABUL EDER İMŞALLAH. SEVGİ VE SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21