Müdür Hüseyin Keleş kalp krizi geçirdi

Of İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Keleş, Bayburt’un Aydıntepe ilçesinde geçirdiği kalp krizi sonucu Erzurum Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Ameliyata alındı.

Müdür Hüseyin Keleş kalp krizi geçirdi

Of İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Keleş, geçirdiği kalp krizi sonucu ameliyat oldu.

 

Kurban Bayramı tatilini fırsat bilerek arılarına bakım yapmak amacıyla Of Belediyesi Başkan Yardımcısı Yılmaz Yanık ile birlikte Bayburt’un Aydıntepe ilçesinde bulunan peteklerinin yanına giden Müdür Keleş, Arefe günü sabahın erken saatlerinde arılarına bakarken rahatsızlandı.

 

Yılmaz Yanık tarafından Bayburt Devlet Hastanesine kaldırılan Keleş’in burada yapılan müdahalede kalp krizi geçirdiği anlaşılarak hemen Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi. Yoğun bakım ünitesine alınan Keleş’e anjiyo yapıldı. Üç damarının tıkalı olduğu belirlendi.

 

Kurban Bayramından sonraki ilk mesai gününde ameliyata alınan Müdür Keleş’e başarılı bir operasyon yapıldı. Keleş’in sağ ayağında bulunan yedek damar alınarak tıkalı olan yere nakledildi. Hafta sonu yoğun bakım ünitesinden çıkartılan Keleş’in servisteki tedavisi sürüyor.

 

Gazetemiz Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Yaşar ve Kaymakamlık Personeli tarafından Erzurum Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ziyaret edilen Keleş’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

 

Hafta sonu taburcu olması beklenen Keleş; “İnşallah tedavim tamamlanacak ve hafta sonu Of’a geleceğim. Telefonlara bakamıyorum. Arayıp soran, geçmiş olsun dileklerini ileten tüm dostlara selamlarımı iletiyorum. Dualarını eksik etmesinler. İnşallah en kısa sürede iyileşerek görevimin başına döneceğim” diye konuştu.

 

Of Havadis ailesi olarak bizler de Müdür Keleş’e geçmiş olsun dileklerimiz iletiyor, Yüce Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞIM GEÇİRMİŞ OLDUĞU KALP AMELİYATI NEDENİYLE GEÇMİŞ OLSUN ALLAH SAĞLIK VE MUTLULUKLAR VERSİN.

YAŞAR ÇAKIR
YAŞAR ÇAKIR - 7 yıl Önce

GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMLE ALLAH'DAN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21