Müdür Emir’den çocuklara kucak dolusu oyuncak

Of’ta göreve başladığı günden beri sosyal etkinliklere verdiği destek ve çalışmalarıyla öne çıkan Akbank Of Şubesi Abdullah Emir, Of Anaokulu ve 28 İlkokulu’nda öğrencilere oyuncak dağıttı.

Müdür Emir’den çocuklara kucak dolusu oyuncak

Of’ta göreve başladığı günden beri sosyal etkinliklere verdiği destek ve çalışmalarıyla öne çıkan Akbank Of Şubesi Abdullah Emir, sosyal projelerine devam ediyor.

 

Akbank Doğu Karadeniz Gönüllüler Ekibi Sorumlusu da olan Müdür Emir, geçen yıl Of’ta başlatılan “Ekonominin Kahramanı Çocuklar” projesi kapsamında okullarda çocuklara uygun çizgi filmler izlettirilerek, kumbara dağıtmıştı. Ayrıca Of’ta bulunan rehabilitasyon merkezlerine çeşitli eğitsel materyaller hediye etmişti.

 

Bu yılki etkinliklerde minik öğrencileri sevindiren Emir, Of Anaokulu ve 28 Şubat Ana Sınıfında eğitim gören öğrencilere oyuncak hediye etti.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu veLojistikten sorumlu Lokman Küçük ile birlikte ilk önce Of Anaokulunu ardından da 28 Şubat anasınıfını ziyaret eden Emir, öğrencilerle sohbet dip kendilerine oyuncak hediye etti.

 

Törende konuşan Kaymakam Eren Arslan; ”Geleceğimiz olan çocuklarımız için neler yapsak azdır. Her şey onların sağlıklı ve mutlu ortamlarda eğitim almaları içindir. Akbank Müdürümüz Abdullah beye ve ekibine bu güzel davranışlarından dolayı ve oyuncak hediyelerinden dolayı teşekkür ederim. İnanıyorum ki onun bu sosyal yönü diğer okullarımızın ihtiyaçlarında da kendini gösterecektir” diyerek etkinlikten duyduğu memnuniyeti ifade etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise yaptığı konuşmada, “Abdullah bey bize projeden bahsedince kısa sürede ihtiyaç analizi yaparak hemen sonucu bildirerek okul isimleri ve öğrenci sayılarını verdik. Sağ olsunlar kendileri de yavrularımızın için çok güzel hem eğlendirici hem de eğitsel oyuncak setleri getirdiler. Kendilerine öğrenciler ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Bu tür sosyal içerikli projelerde inşallah birlikte devam ederiz” dedi.

 

Sosyal sorumluluk anlayışıyla bu projeleri geliştirdiklerini ifade eden Akbank Of Şubesi Müdürü Abdullah Emir; “Bu kapsamda okul ve öğrencilerimiz öncelikli alanımızdan biridir. Doğu Karadeniz’de çalışma faaliyet gösteriyoruz. İhtiyaca göre okullarda boya, badana, tamirat yapıyoruz. Muhtaç öğrencilerimize kırtasiye yardımı yapıyoruz. Tasarruf bilincinin önemini anlatıp öğrencilere kumbara dağıtıyoruz. Şimdi de minik öğrencilerimize hem eğlensinler hem de öğrensinler diye eğitsel oyuncaklar dağıttık. Onların mutluluğu bizim de mutluluğumuzdur. Gerek Sayın Kaymakamımız gerekse İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün teşvik edici tutumları bizi son derece mutlu etti. Kendilerine şahsım ve ekip arkadaşlarım adına teşekkür ederim. Bu tür ihtiyaçlara talepler doğrultusunda elimizden geldiği kadar devam edeceğiz. Projede yer alan Burcu Ofluoğlu hanıma, Lokman Küçük bey ve diğer ekip arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30