Müdür Albayrak veda ediyor

Of Nüfus Müdürü Sabri Albayrak, emekliye ayrılması nedeniyle düzenlenen veda yemeği ile çalışma arkadaşlarına veda etti.

 Müdür Albayrak veda ediyor

Yılbaşında yaş haddinden emekliye ayrılacak olan Of Nüfus Müdürü Sabri Albayrak, düzenlenen veda yemeği ile çalışma arkadaşlarına veda etti.

 

Of Sahil Tesisleri Oğuzhan Restoran’da düzenlenen veda yemeğine Of Kaymakamı Eren Arslan ve eşi Of Orman İşletme Şefi Sermin Arslan, Of Garnizon Komutanı Yüzbaşı Neşet Daler, Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, Rize Kalkandere İlçe Nüfus Müdürü Emin Ulu, Daire Amirleri, Banka Müdürleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Temsilcileri, Mahalle Muhtarları, Of Kaymakamlığı ve Nüfus Müdürlüğü çalışanları ile Müdür Albayrak’ın dost ve yakınları katıldı.

 

Yemekte konuşan Of Kaymakamı Eren Arslan; “Yaklaşık 2 yıldır birlikte çalıştığım, çok değerli mesai arkadaşımız, sevgili müdürümüzün emekliye ayrılacak olması nedeniyle üzüntülüyüz. Kendisine bundan sonraki yaşamında başarılar diliyorum” dedi.

 

Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu da yaptığı konuşmada; “Of’a vermiş olduğu hizmetler nedeniyle müdürümüze teşekkür ediyorum. Emeklilik hayatında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

37 yıl önce Of Nüfus Müdürlüğü’nde memur olarak göreve başladığını belirten Müdür Albayrak; “Çalışma süremiz içerisinde elbette eksikliklerim ve hatalarım olmuştur. Ama şükürler olsun ki 37 yıllık görev sürem içerisinde yüz kızartacak bir davranışım olmamıştır. Birlikte çalıştığım tüm mesai arkadaşlarıma özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu güzel geceyi organize eden ve katılarak geceyi onurlandıran tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Katılımcıların duygu, düşünce ve anılarını paylaştığı gecede Kaymakam Arslan, hizmetleri nedeniyle Müdür Albayrak’a teşekkür belgesi takdim ederken, nüfus müdürlüğü çalışanları ve muhtarlar derneği de kendisine çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞIM ÖMRÜN BOYUNCA SAĞLIK SIHAT VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21